Yaptı Marjorie Harvey gerçekten dışarı çıkmak Steve Harvey bir tabloid'in iddia ettiği gibi? Geçtiğimiz yıl çiftin boşanma davası açtığı iddiasına rağmen, bu gerçekleşmedi. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Mayıs 2019'da National Enquirer Harvey'lerin 200 milyon dolarlık boşanmaya gittiğini iddia etti. Gazeteci, NBCUniversal'ın Steve’in gündüz talk-show'unu artık dağıtmayacağını duyurmasının ardından, sunucunun ailesinin 'lüks' yaşam tarzını desteklemek için 'mücadele' ettiğini iddia etti. İddiaya göre, bu, daha sonra kızları Lori'yi dünya çapında bir ay süren bir yolculuğa çıkaran Marjorie ile büyük bir patlama yarattı. “Marjorie, kendisinin itilip kakılmasına asla izin vermez. Para konuşur ve adamı sağlasa iyi olur. Ve para gittiğinde, o da gitti! ' sözde bir kaynak çıkışa söyledi. 'Kaynak' ekledi, 'Steve televizyonda kalmak için çaresiz. Altı çocuğunu da güzel bir şekilde destekliyor ve Marjorie parasını boşa harcıyor. 'Bahşişçi devam etti, 'Arkadaşlarına onunla işleri halletmesi gerektiğini bile itiraf etti, yoksa hiçbir şey kalmayacak, ki bu delilik. 25 yıldır televizyonda! ' Steve yirmi yıldan fazla bir süredir televizyonda görünüyorsa nasıl hiçbir şey kalmaz? Prizin iddiaları bile mantıklı değil. Ne olursa olsun, Steve mali açıdan çok iyi durumda, hala popüler yarışma programlarına ev sahipliği yapıyor. Aile Kavgası ve spin-off, Ünlü Aile Kavgası . Hikayedeki gerçeğin tek parçası Steve’in gündüz gösterisinin sona ermesi ve Marjorie, Lori ile bir seyahate çıktı. . Anlatının geri kalanı yanlış.

Tom Cruise vor der zahnärztlichen Arbeit

Dahası, Marjorie ve Steve hikaye çıktığından beri boşanmadı. Daha geçen hafta Marjorie, koronavirüs ile mevcut salgın sırasında birlikte geçirilen iki zamanın bir resmini yükledi. Bu, güvenilmez tabloid'in Harvey'ler hakkında yanıldığı ilk sefer olmayacaktı.

Temmuz 2018'de, Dedikoducu Polis benzer bir iddiayı bozdu National Enquirer iddia edilen Steve ve Marjorie, Kris Jenner yüzünden 400 milyon dolarlık bir boşanma sürecinden geçiyorlardı. . Steve dergisine, 'sözde' bir kaynak, 'kapalı iş toplantıları, bitmeyen telefon sohbetleri ve kesintisiz kısa mesajlar sırasında Kardashian annesine yakınlaştığını' söyledi. Anlatının tamamı sahteydi. Jenner, Marjorie ile iyi arkadaş ve Corey Gamble ile ilişkisi var. Dedikoducu Polis o zamanki aptal hikayeyi reddetti. Yarım yamalak tabloid, Harvey'ler hakkındaki aynı hikayeyi defalarca geri dönüştürdü ve açıkçası, oldukça yorucu ve tamamen yanlış.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.