Geçen yıl bir tabloid iddia edildi selena Gomez ve Niall Horan 'nihayet' çıkıyordu. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi. Geriye dönüp baktığımızda, magazin gazetesinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı açık.

30 Mayıs 2019'da, Yaşam tarzı iddia edilen Gomez ve Horan platonik arkadaşlıktan bir çifte dönüştü Şubat ayında ortak bir arkadaşın düğününde yeniden bağlantı kurduktan sonra. Gomez'e şarkısına şakacı bir selam veren 'Kötü Yalancı' olarak hitap eden çıkış, Gomez'in daha önce Horan'la çıkma konusunda yalan söylediğini iddia etti. Yayın, ikisinin 'her zaman yakın olduğunu' iddia etti, ancak bir şeyler değişti.Sözde bir kaynak çıkışa, 'Normalden çok daha fazla sohbet ediyorlar,' dedi. Sözde kaynak, One Direction şarkıcısının iddia edilen ilişki için sevdiği kişinin 'onay mührünü' kazanan Gomez'i 'desteklemekten başka bir şey olmadığını' sürdürdü. Ancak, devam eden tek “yalan” magazin gazetesinden geliyordu. Makalenin tek gerçeği, iki şarkıcının ortak arkadaşları Courtney Barry’nin Şubat ayındaki düğününe katıldıklarıydı, hikayenin geri kalanı tamamen uydurulmuştu. Selena Gomez ve Niall Horan'ın buluşmasını destekleyecek önemli bir kanıt yoktu, aynı zamanda Dedikoducu Polis ayrıca hikayenin doğru olmadığını onaylayan ve Gomez’den ortak bir arkadaşımızla görüştük.

Hikaye daha ortaya çıkmadan önce Horan, Gomez'le olan spekülasyonlu romantizmiyle ilgili söylentilere değindi ve o sırada kimseyle çıkmadığını söyledi. Avustralyalı Hit 90.9 radyosuyla yaptığı röportajda şarkıcı, 'Şu anda işe odaklanıyorum, ama demek istediğim, onu düzgün bir şekilde aramak için hiçbir zaman yoldan çıkmıyorsun, bir kız arkadaş,' dedi. Horan en son KIIS FM’in The Kyle and Jackie O Show programında söylentiler hakkında konuştu. 'Bir süre önce evimden çıkarken, evime girerken veya onun gibi bir şeyle ilgili bu aptal makaleyi gördüğümü hatırlıyorum ve herkes' Oh onlar birlikteler. ' Orada mangal için yaklaşık 15 kişi daha vardı. Şarkıcı, tipik olarak tamamen işe yaramaz bir saçmalık ”dedi.

Ek olarak, bu ilk değildi Yaşam tarzı Gomez hakkında hayali hikayeler uydurdu. Kasım 2017'de, satış yeri bozuldu Dedikoducu Polis iddia etmek için Gomez, Justin Beiber ile evlenirken hamile bir gelin olacaktı . Şüpheli hikaye, Gomez ve Bieber'in 'en kısa sürede evlenip bir aile kurmayı planladığını' ve sözde içeriden birinin Gomez'in hamile bir gelin olmasını beklediğini iddia ediyordu. Hikaye belli ki tamamen yanlıştı.

Dedikoducu Polis ayrıca yayınını ima ettiği için düzeltti Gomez, Hafta Sonu'nun sözde düğününde hamile bir gelin olacaktı. . Magazin gazetesi aynı hikayeyi geri dönüştürmeye çalışıyordu ama Gomez’in başka bir eski alevini kullanıyordu. Tıpkı Gomez'in Hafta Sonu ile evlenmesiyle ilgili hiçbir gerçeği bulamadığımız gibi, onun tarafından hamile kalmayı bırakın, aynı zamanda onun Bieber'la evlenmesi konusunda da doğru hiçbir şey bulamadık. Yayın, Gomez'de karanlıkta kişisel hayatıyla ilgili vahşi çekimler yapıyordu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.