Scarlett Johansson ve Bobby Flay Tam olarak bir yıl öncesinden bugün 'arkadaştan daha fazlası' olduklarını iddia eden bir rapora rağmen hiçbir zaman çıkmadı. O zaman, Dedikoducu Polis sahte önermeyi bozdu ve şimdi 365 gün sonra hikayenin yüzde 100 yanlış olduğu daha da açık. Bu yanlış makaleden bu yana Johansson, Colin Jost , o zamanlar zaten gördüğü kişi.

25 Ekim 2017'de, TAMAM MI! hızla alevler içinde yükselen şef ve oyuncu hakkında bir yazı yayınladı. Gazetenin haberine göre, Flay ve Johansson, kısa süre önce New York'ta 'romantik bir gecede' görülmüşlerdi. Dergi, onun 'şeflere karşı bir zevki olduğunu' belirtti ve Gordon Ramsay ve merhum Anthony Bourdain'in nasıl 'aşık oldukları' arasında olduklarından bahsetti. Çıkışın sunduğu diğer tek sözde kanıt, Johansson'un 'kendine güvenen' adamları sevdiği ve 'Bobby'nin faturaya uyduğuydu.'12 ay önce belirttiğimiz gibi, çünkü Yenilmezler star'ın 'şeflere göre bir şeyi' var, bu onun Flay ile çıktığı anlamına gelmiyordu. Güzel yemekleri ve hazırlanışını takdir eden bir gurme. Ve Jost'un da 'faturaya uyduğu' 'kendine güvenen' birisini cezbetmek o kadar da benzersiz değil.

Daha da önemlisi, Dedikoducu Polis o zamanlar rapor edildi, Flay and Johansson’ın dışarıdaki gecesi bir 'akşam yemeği randevusu' değildi. yayında iddia edildiği gibi. Sadece iki arkadaşın bir yemek kapıp bir şeyler yakalamasıydı. Magazin gazetesi biraz kazı yapmış olsaydı, ikisinin uzun yıllardır arkadaş olduğunu öğrenecekti. Hikayeyi kontrol ederken, Dedikoducu Polis Johansson'un temsilcisinden aktris ve Flay'in aslında Hamptons'da komşu olduklarını öğrendi.

Şimdi tam bir yıl geçti ve açık ki birlikte geçirdikleri zaman kesinlikle bir 'randevu' değildi ve Johansson Jost'la çıkıyordu ve hala çıkıyor . Özellikle tuhaf olan, birkaç gün öncesinin TAMAM MI! hatalı hikayesini, kardeş dergisini yayınladı, National Enquirer , başka bir makalede yanlış tutulmuş Johansson ve Jost 'sunağa koşuyorlardı.' O zamanlar, oyuncu ve 'Saturday Night Live' baş yazarı ve 'Weekend Update' sunucusu, birbirlerini görmenin ilk aşamalarındaydı. Yine de, bazen içerik paylaşan, çelişkili hikayeler yayınlayan iki yayın tuhaftı ve ikisi de doğru değildi.

Dedikoducu Polis bazen, okuyuculara yalanların nadiren, hiç değilse, iyi yaşlandığını göstermek için bir yıl öncesinden makalelere geri dönüyor. Genellikle, uydurma tabloid hikayeleri zamanla dağılır. Derginin yanlış öyküsü için güvenilmez bir kaynağa mı dayandığı yoksa sadece onu temel alarak mı ürettiği belli değil. Johansson ve Flay birlikte görüldüler New York'ta. Ne olursa olsun, 'akşam yemeği tarihi' raporu kötü yemekten başka bir şey değildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.