Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Scarlett Johansson ve Colin Jost düğüm atacaktı Hugh Jackman 'In evi. Bu asla olmadı. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında bozuldu. Geriye dönüp bakıldığında, çıkışın ipucu olmadığı ve iddiasında olduğu aşikar.

28 Mayıs 2019 tarihinde, Kadınlar Günü iddia edilen Johansson ve Jost, Jackman tarafından onlar için düzenlenen lüks bir düğün yapıyorlardı. . Hikaye, nişanlı çiftin, Jackman ve karısının East Hampton tatil evlerinde ev sahipliği yapacakları düğünleri için 1,5 milyon dolar harcadıklarını ileri sürdü. Colin parti yapmayı seviyor. Scarlett'i ona çeken şeylerden biri de bu yüzden onu yılın düğünü yapmak için çalışıyorlar ”dedi.Düğünün konuk listesine gelince, dergi Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Brie Larson ve Chris Hemsworth gibi birçok ünlünün katılacağını iddia etti. Sözde içeriden 'Johansson, Tom Waits ve Stevie Wonder gibilerle bir havai fişek gösterisi ve bir konser planlarıyla dışarı çıkıyor,' diye devam etti. İsimsiz kaynak, New York restoranı The Odeon'un baş aşçısı gibi, sözde olayla ilgili diğer şüpheli ayrıntılara değindi. Şüpheli içeriden biri, Johansson'un Marchesa ile gelinliğini tasarlamak için çalıştığını da iddia etti.

Portia de Rossi Ex-Freundin

Bunların hepsi hatırlanması gereken bir olay gibi görünse de, sadece magazin dergisinin hayal gücünün bir figürüydü. Hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve Scarlett Johansson ve Colin Jost hala evlenmeyi planlıyor , bunu asla Hampton’daki Hugh Jackman’ın malikanesinde yapmayı planlamıyorlardı. Dedikoducu Polis hikayenin gerçek olmadığını doğrulayan bir zamanda Johansson'un sözcüsü ile görüştü. Buna rağmen Johansson ve Jost çeşitli söylentilere maruz kaldı , çift hala çok birlikte ve nişanlıdır.

Steve Harvey und Kris Jenner

Bu aynı zamanda ilk sefer olmayacak Kadınlar Günü Hugh Jackman'ı içeren aptalca bir hikaye uydurdu. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Jackman’ın karısı, Brooke Shields ile flört ettiği için üzgündü. . Jackman ve Shields'ın New York'ta birbirleriyle çarpışmalarının görülmesinin ardından, yayın Jackman’ın karısı Deborra-Lee Furness’in karşılaşma konusunda heyecanlanmadığını ileri sürdü. Dedikoducu Polis Ancak, hikayenin yanlış olduğunu onaylayan Jackman'ın bir temsilcisiyle görüştü. Karşılaşma tam olarak göründüğü gibiydi, iki arkadaş sokakta karşılaşıyordu ve daha fazlası değil.

Bir kaç ay sonra, Dedikoducu Polis yanlış ifade ettiği için prizi reddetti Jackman ve Furness, nikah yüzüğü olmadığı için evlilik sorunları yaşıyorlardı. . Oyuncunun sırf yüzüğü olmadan görüldüğü için evliliğinde herhangi bir sorun yaşadığı fikri gülünçtü. Dedikoducu Polis anlatıyı araştırdı ve hiçbir gerçeği bulamadı. Çiftin sorunları yoktu, şimdi de değiller. Jackman da Scarlett Johansson ile bir düğün planlamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.