Geçen ay bir tabloid, Sandra Bullock uzun zamandır erkek arkadaşıyla evlendi, Bryan Randall Temmuz ayında doğum gününde. Dedikoducu Polis hikayeye baktı. İşte söylenti hakkında ortaya çıkardıklarımız.

Sandra Bullock’un 'Hush-Hush' Düğün Töreni

Göre TAMAM MI! , doğum gününü birlikte geçirmenin yanı sıra bazı yakın arkadaşlar Sandra Bullock, bir yıl daha yaşlanmaktan daha fazlasını kutlamış olabilir. Bir kaynak dergiye yaptığı açıklamada, aktrisin Bryan Randall ile doğum günü gününde çok 'sessizlik' töreniyle evlendiğini söyledi. İçeriden biri, 'Sandra bunu gizli tutmak için büyük çaba sarf etti, ancak sonunda neşeli haberi paylaşıyor,' diyor.Sandra ve Bryan Randall’ın Özel Nikahları

Çıkış, evliliklerin çiftin Los Angeles'taki evinde gerçekleştiğini ve sadece bir avuç arkadaşın ve ailenin katıldığını belirtti. İçeriden biri, 'Arka bahçelerinde küçük bir düğünü seçtiler' diyerek çiftin bir Teksas'ta daha büyük bash Doğru zaman geldiğinde. Kaynak, bunun tam olarak 'Sandra aranıyor' olduğunu iddia ederek, 'Kutlama hafife alınmıştı, ancak çok özeldi' dedi. Yayın, oradan ayrıntılarını ortaya çıkardı. çok özel tören . Dergi, Bullock'un taçlı tasarımcı beyaz bir elbise giydiğini ve 10 yaşındaki oğlu Louis ve 8 yaşındaki kızı Laila tarafından koridorda yürüdüğünü belirtti.

Tabloid’in hikayesi birçok ünlü ünlü ile devam etti. George ve Amal Clooney dahil Julia Roberts, Teksas'taki büyük shindig'e katılacak. Balayına gelince, prizin kaynağı, ikilinin destansı bir arazi yolculuğu için bir karavanda yola çıkacağını doğruladı. Hikaye, kaynak Bullock ve Randall'ın birbirlerini buldukları için 'gerçekten minnettar' olduklarını belirterek sona erdi. Sandra, Bryan'ın bir partnerde hayalini kurduğu her şey ve daha fazlası olduğunu söylüyor. Herkes onun için mutlu, ”diye bitirdi içeriden.

Bu Daha Önce Duyduğumuz Hikaye

Ancak, gerçekleştiği varsayılan bir 'düğün' hakkındaki bu hikaye yanlıştır. Sandra Bullock doğum gününü kutladı bazı ünlü kız arkadaşlarıyla, ama aktris düğümü bağlamadı. Bullock, Bryan Randall'la evlenmek istemediğini ve ikisi arasında işlerin nasıl gittiği konusunda gayet iyi olduğunu söylemişti. Ayrıca, Dedikoducu Polis düzeltildi birkaç düğün ve oyuncu hakkında yanlış olan bebek söylentileri.

Bu yılın başlarında, TAMAM MI! , iddia edilen Bullock bir 'mucize bebeğe' hamileydi . Magazin gazetesi, Kuş Kutusu aktris, iki yılı aşkın bir süredir denedikten sonra nihayet IVF yoluyla tasarlandı. Dedikoducu Polis Bullock'un temsilcisine, parçanın sahte olduğuna dair bize güvence veren hikayeyi kontrol etti. Bu haberin magazin dergisi tarafından 'bildirilmesinden' bu yana neredeyse 9 ay geçti ve bir kez daha, sahte raporu çürütmekle haklıydık gibi görünüyor.

İki ay sonra dergi hakkında bir makale yayınladı. Bullock, Wyoming'de Randall ile gizlice evleniyor . Dergi, Bullock ve Randall'ın, tıpkı çıkan en son hikaye gibi, sade bir düğün yaptığını iddia etti, Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu bize anlatan aktrisin temsilcisi ile konuştu. Magazin gazeteleri Sandra Bullock için düğün düzenlemeyi severler, ancak eminiz ki evlenirse ve evlendiğinde, bunu daha meşru satış noktalarından, hatta belki Dedikoducu Polis .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.