Yaptı Ryan Seacrest ve Shayna Taylor Sevgililer Günü'nde nişanlanmak mı? Bir tabloid bunun gerçekleşmiş olabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis bu hikayeye baktık ve işte öğrendiklerimiz.

Şubatta, TAMAM MI! Seacrest'in soruyu soracağını paylaştı. Bir kaynak, çıkışa, Seacrest'in aslında Şükran Günü sırasında Taylor'a sormayı planladığını, ancak 'soğuk ayaklar' aldığını söyledi. Sözde kaynak, 'Ryan'ın artık hiç şüphesi yok ve arkadaşlarına hazır olduğunu ve bunu Sevgililer Günü'nde yapabileceğini söylüyor!' Kabataslak kaynak daha sonra American Idol sunucusunun şefe nasıl evlenme teklif edeceğine dair garip bir şekilde spesifik ayrıntıları paylaşmaya devam etti.ist josh duhamel verheiratet mit fergie

Shayna'ya romantik bir akşam yemeği ikram edecek, sonra tek dizinin üstüne çökecek. Ryan, Shayna'nın asla unutamayacağı bir gece geçirmek istiyor ve onunla ne kadar evlenmek istediğini bildiğinden emin olmak istiyor ”diye ekledi kaynak. Bu kulağa tuhaf gelse de, işte bu anlatıya güvenmenin neden zor olduğu.

Taylor sevimli bir fotoğraf gönderdi Seacrest ve kendisi Sevgililer Günü'ndebaşlık ile, 'Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun aşkım. Seninle olmanın asla sıkıcı bir an olmadığını söyleyebilirim. Bu çılgın yaşam yolculuğunda benimle birlikte büyüdüğünüz için teşekkür ederim. Daha uzun yıllar süren mutluluk, seyahat, yemek ve tüm sevdiğimiz şeylere. Seni ayın ötesinde seviyorum ”. Taylor’un sözleri onların çok aşık olduklarını gösterir, ancak nişanlı olup olmadıklarını belirtmez. Dahası, şefin sol elinde, fotoğrafta Seacrest’in göğsüne belirgin bir şekilde yerleştirilmiş bir yüzük yoktu. Hata yok, yüzük yok.

Son zamanlarda, Seacrest, Taylor’un doğum günü için bir gerileme fotoğrafı sergiledi . Sunucu partnerini tatlı bir başlıkla övdü ama bir kez daha nişan ya da düğün belirtisi yoktu. Mevcut salgın göz önüne alındığında, yaklaşmakta olan birçok plan etkilendi. Seacrest ve Taylor, koronavirüs nedeniyle bir düğünü erteleyebilir. Ancak hiçbiri medyada ve hatta sosyal medyada hiçbir şeyi doğrulamadı. Yani doğru olsa da, bu noktada pek olası görünmüyor.

Açıkçası güvenmek imkansız TAMAM MI! ünlülerin sözde etkileşimleri hakkında yanlış haber yapma geçmişine sahip olduğu için. Kasım 2019'da, Dedikoducu Polis iddia eden bir hikayeyi bozdu Sandra Bullock, Keanu Reeves için bir nişan partisi veriyordu . Yayın, Bullock'un eski ortak yıldızına, sözde nişanlısı Alexandra Grant ile yaklaşmakta olan evliliklerini kutlamak için bir parti vereceği konusunda ısrar etti. Bu aptal hikayeyi ortadan kaldırdık, Reeves ve Grant'in sevgili oldukları, daha az meşgul oldukları bile onaylanmadı. Sadece başka bir sahte makaleydi. Dedikoducu Polis .

Kaynaklar

  • Shayna Taylor Instagram'da, 'Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun aşkım ...' 14 Şubat 2020

  • Ryan Seacrest Instagram'da, “Bir şefe, efsaneye ve meleğe mutlu yıllar…” 25 Mart 2020

    Rock of Love Cast Staffel 1
  • Shuster, Andrew, 'Sandra Bullock, Keanu Reeves’in Nişan Partisini mi Planlıyor?' 17 Kasım 2019

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.