Yaptı Ryan Reynolds ve Blake Lively hile yaptığı söylentileri üzerinde bölündü? Bir yıl önce bugün, Dedikoducu Polis Yıldız çiftinin Reynolds’un aldatma dedikodusu üzerine boşanmaya gittiğine dair saçma bir tabloid iddiasını çürüttü. Hikayenin ne kadar gülünç olduğu şimdi daha da açık.

Tarafından yayınlanan bir makaleye göre TAMAM MI! geçen yıl, Lively ve Reynolds son üç ayı 'ayrı hayatlar yaşayarak' geçirmişlerdi söylentilerden sonra Deadpool aktör 'başıboş' olmuştu. Sözde içeriden biri yayına, Lively'nin 'Ryan'ın Los Angeles'ta yalnız kaldığı günler olduğunu, etrafı Tanrı bilir kiminle, evde çocuklara bakarken olduğunu' bildiğini söyledi. Şüpheli habercisi, 'doğru olsun ya da olmasın, hiçbir kadın kocasının aldattığını duymak istemez ... Blake çok üzülmüş olmalı ve ihanete uğramış hissiyle onu kimse suçlayamaz' dedi.Dedikoducu Polis hikayeyi tamamen saçma olduğu gerekçesiyle reddetti: tabloid, Reynolds'un sadakatsiz olduğuna dair açık bir kanıta sahip değildi, çünkü Lively hakkında sadece dedikodular duymakla ilgili daha zayıf iddiayla gitmek yerine makalede bunu söylerdi. Her neyse, Lively'nin, gazetenin kendisinin de kabul ettiği 'söylentiler' yüzünden yaklaşık yedi yıllık kocasını terk etmek isteyeceğini düşünmek saçma. Tabii ki Reynolds ve Lively arasında drama olduğu konusunda ısrar eden yegane yayınların bunun gibi güvenilmez dedikodu dergileri olduğu da unutulmamalıdır. Belli ki geçen yıl Lively ile Reynolds arasında böyle bir gerilim yaşanmamıştı.

Geçen yıl bu hikayenin ne kadar aptalca olduğunu daha da kanıtladı. Canlı ve Reynolds besbelli hala beraberler. Çift aslında Mayıs 2019'da üçüncü çocuklarını bekliyorlardı , Lively sonbaharda doğurdu. Geçen hafta, Reynolds ayrıca Stephen Colbert ile konuştu Lively ve üç kızıyla kendi kendini karantinadaki yaşam hakkında bir görüntülü sohbet röportajında, 'Eril şirketi hiç özlemiyorum' diyerek. Açıkçası, tabloid hikayesi çiftin 'ayrı hayatlar yaşadığı' konusunda tamamen yanlıştı.

Bunun ilk olmadığını duyunca şaşırmayacaksınız Dedikoducu Polis düzmece iddialar yüzünden gazeteleri bastı Ryan Reynolds ve Blake Lively boşanmaya gidiyorlardı. TAMAM MI! özellikle bundan suçlu. Bu yılın Şubat ayında dergi hakkında bir makale yayınladı. Lively ve Reynolds’un 'mükemmel' evliliği , geçen Nisan ayında çürüttüğümüz gibi, yaklaşmakta olan boşanmaları hakkında yıllarca sahte dedikodular çıkmasına rağmen. Bu tabloid, tıpkı arkadaşları gibi, tamamen utanmaz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.