Ryan Gosling ve Eva mendes bir magazin gazetesinin aksini iddia etmesine rağmen bir yıl önce ayrılmamıştı. Dedikoducu Polis bu hikayeye baktı ve hiçbir gerçeği bulamadı. 365 gün sonra, çift her zamanki gibi güçlü kalır.29 Ocak 2019'da, KB bunu bildirdi Gosling ve Mendes resmi olarak ayrılmıştı ve bir yıldan fazla süredir 'ayrı hayatlar' yaşıyordu. 'İçeriden' olduğunu iddia eden isimsiz bir kaynak, iki oyuncunun nadiren birlikte vakit geçirdiğini ve 'aylardır randevu gecesi olmadığını' söyledi. Sözde içeriden biri, Gosling'i çiftin iki kızına biraz mesafeli bir baba olarak tanımladı ve evde zaman geçirirken gördüğü nadir durumlarda 'perişan' görünüyordu.Dedikoducu Polis tüm bu iddiaların yanlış olduğunu buldu. Mendes ve Gosling, ilişkileri 2011'de başladığından beri her zaman oldukça özel bir çift oldular, ancak tabloid'in hikayesine giden aylarda birçok kez birlikte halka çıkmışlardı. Bir keresinde çift, çocuklarıyla birlikte bir aile yürüyüşü sırasında görüldü. Bir diğerinde, Pasadena'da ev avlarken görüldüler.

Wo ist Whoopi Goldberg jetzt?

Bir yıl sonra… hiçbir şey değişmedi. Mendes ve Gosling hala güçlü ve magazin dergileri, ortaya çıkan herhangi bir çatlak belirtisi için boşuna aramaya devam ediyor. Eylül 2019'da, Dedikoducu Polis bir hikayeyi mahvetmek Star iddia etmek Mendes'in kıskançlığı yüzünden çift buzluydu Gosling’in rol arkadaşları Emma Stone ve Claire Foy üzerine. Bu hikaye de tamamen yanlıştı.Mendes'nin kendisi ve Gosling’in kızlarına ebeveynlik yapmaya odaklanmak için oyunculuktan bir adım geri attığı doğru, ancak oyuncu kesinlikle uzak bir ebeveyn değil. Bir görünüşte Kelly Clarkson Gösterisi , Mendes, Gosling ile aynı ebeveynlik tarzına sahip olduklarını söyledi: 'Çok kontrollüyüz ... Sanırım terim ne ise, 'ebeveynleri buldozer yapacağız.' Ayrıca kırmızı halıda kendisi ve Gosling'in bir fotoğrafına fışkırmak için zaman ayırdı. 'Yine de ona bak,' diye şaka yaptı.

İle farklı bir röportajda Hollywood'a erişin, Mendes randevu gecelerinin planlanmasının zor olduğunu itiraf etti evde iki küçük çocukla. Ama bu pek de KB artık birbirlerini nadiren gördüklerini iddia etti. Randevu geceleri için 'Çok fazla hazırlık gerekiyor,' dedi. 'Emin olmalısın ... her şeyi sıraya dizdin, ama neyse ki çok fazla aile desteğimiz var.' Mendes ve Gosling’in ilişkisi büyük olasılıkla kargaşaya aç kaynaklar tarafından incelenmeye devam edecek, ancak bu hikayeler temelsiz.

oj simpson tochter sydney heute

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.