Robert Pattinson ile 'ilişki sorununa' işaret etmedi FKA Dalları ile röportajında Howard Stern geçen hafta, oyuncunun sözlerini hem sansasyonelleştiren hem de yanlış nitelendiren bir habere rağmen. Dedikoducu Polis gerçeğe sahiptir.

Salı günü bildirdiğimiz gibi, Stern tarafından Sirius XM şovunda sorulduğunda, 'Nişanlandınız, değil mi?' Pattinson, 'Evet, bir nevi' dedi. Ünlü Kirli Çamaşırhane Ancak, oyuncunun yanıtı 'yalnızca ilişkide yanlış bir şeyler olduğu yönündeki söylentileri körüklüyor, çünkü' bir tür 'yanıtlamak, basit bir' evet, nişanlandık 'tan daha fazla soruyu davet ediyor.' Web sitesi, Pattinson'ın yanıtının 'ilişkide daha fazla sorun olduğunu ima ettiğini' ekliyor.wurde Kelly Clarkson von der Stimme abgefeuert

Ama bu doğru değil. Hatta Pattinson, Stern ile yaptığı röportajda, bir kural olarak ilişkileri hakkında konuşmaktan hoşlanmadığını, çünkü hayranları, özellikle de Alacakaranlık filmler, aşırı analizler yapıyor ve hatta bazen aşk hayatı hakkında yanlış senaryolar üretiyor. 2015'ten beri FKA Twigs ile nişanlanan Pattinson, Stern'e romantizmiyle tam olarak halka açılamayacağını söyledi, 'Dünyadaki en sinir bozucu şeylerden biri'. 'Bu tür çılgın insanların içeri girmesine izin vermek isteyip istemediğinize karar vermeniz gereken bu konumda sıkışıp kalıyorsunuz,' diye devam etti. Alacakaranlık hayranlar, 'verdiğiniz her kararın bir tür komplo yarattığını düşünen çılgın bir grup' gibi davranabilir.

Arasında büyük bir sınır oluşturmak istiyorum. Ama sonra gerçek ilişkinizi zorlaştırır, ”diye itiraf etti Pattinson. Web'deki 'profesyonel trollerin' sıklıkla 'incinmeye ve acıya neden olan' yorumlar yaptığını ve 'onlara sahte görünebileceğini, ancak bu kesinlikle hayatınızda gerçek olduğunu' ekledi. Bununla birlikte, CDL’nin aktör hakkındaki sahte önermesinin aksine, 'ilişki sorunu' nu ima ediyor. Pattinson’ın Stern ile FKA Twigs hakkında röportajı nişanlısına 'süper yetenekli' ve 'harika' dedi.

Bu CDL'nin Pattinson ve FKA Twigs hakkında yayınladığı ilk uydurma hikaye değil. Birçok yanlış makalesi arasında Dedikoducu Polis bastı nasıl saçma bir masaldı Pattinson’ın ailesi, Kirsten Stewart için FKA Twigs’i terk edeceğinden korktu . Bu tamamen yanlıştı ve Stern ile röportajı sırasında onunla “ilişki sorunu” nu ima ettiği iddiası da öyle.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.