Yaptı Kraliçe Elizabeth oğlunu zorla Prens Charles karısını boşamak için, Camilla Parker Bowles? Bir yıl önce bir gazetenin ısrar ettiği buydu, ama Dedikoducu Polis çürüttü. Bugün, hikaye her zamanki kadar yanlış.

21 Mart 2019'da yayınlanan saçma bir hikayede, Küre bunu yazdı Prens Charles ve Cornwall Düşesi, Kraliçe'nin emriyle gizlice boşandı. Sözde 'saray kaynağı' na göre, kraliçe 'ölmeden önce tüm aile skandallarının çözülmesini' istedi ve bu nedenle oğlunun 'o keskin dilli fahişe' nin boşanmasını talep etti.İçeriden şüpheli olan Bowles, 213 milyon dolarlık bir boşanma anlaşması talep ederek 'sessizce gitmeyi' reddetti ve 'tüm boşanma ayrıntıları kamuoyuna açıklanacak' dedi. Şüpheli kaynak, Charles'ın 'dehşete düştüğünü' söyleyerek devam etti, Bowles'ın 'bağırsaklarını ve tüm kirli sırlarını dökeceğini' ve 'daha şok edici skandal ve utançtan kaçınmak için' çileyi gizli tutması için yalvarıyordu. Kaynak, bu müstehcen hikayeyi 'Bu monarşiyi yıkabilir' diyerek bitirdi.

Dedikoducu Polis Geçen yıl gazetenin iddiasını araştırdı ve bunun saçma bir kurgu eserinden başka bir şey olmadığını anladı. Makale, boşanmanın başlatıcısı olarak Bowles'ı değil, Kraliçe Elizabeth'i kurduğunu yarı yolda unuttu. Kraliçenin kraliyet ailesi skandallarından kurtulmak için bu boşanmayı talep ettiği iddiası, sözde bölünmenin ne kadar drama neden olduğu göz önüne alındığında gülünçtü. Charles ve Bowles da yakın zamanda birlikte tatilde görülmüşlerdi. Ve hepsinden önemlisi, bir saray kaynağı söylentilere güldü Dedikoducu Polis yorum için onlara ulaştı.

Bir yıl sonra bu hikayenin ne kadar saçma olduğunu daha da kanıtladı. Başlangıç ​​olarak, Galler Prensi ve Cornwall Düşesi hala çok fazla birlikteler. Birden çok kez birlikte fotoğraflandılar. Geçen Nisan 14'üncü yıldönümlerinde bile bir tatlı paylaştılar. Instagram'da kendilerinin siyah-beyaz portresi . Bunlara ek olarak, Bowles, kayınvalidesinin şirketinde birçok kez görüldü . Kraliçe açıkça varisinin karısını 'ölmeden önce' resmin dışına itmeye çalışmıyor - ki bu arada, hiç de yakın değil. Kraliçe Elizabeth yaşlı olabilir, ama o sırada ölümün eşiğinde değildi Küre bu çirkin hikayeyi bugün olmadığı gibi yayınladı.

Ah, kraliyet ailesi, dedikodu medyasının en meşhur ve en yüksek falutin hedefi. Bugünlerde magazin dergilerinin büyük bir kısmı iplik eğirme ile meşgul olsa da Meghan Markle ve Prens Harry hakkında aşağılayıcı hikayeler , Dedikoducu Polis birçok şeyi çürütmek zorunda kaldı Charles ve Bowles hakkında sahte söylentiler evlilikleri boyunca.

Kaynaklar

  • Dedikoducu Polis Personeli. 'Kraliçe Elizabeth, Prens Charles'a Camilla Parker Bowles'tan Boşanmasını Emrediyor mu?' Dedikoducu Polis, 23 Mart 2019.

  • Clarence House Instagram'da. 'Galler Prensi ve Cornwall Düşesi’nin evlilik yıldönümü vesilesiyle içten dilekleriniz için teşekkür ederiz.' 9 Nisan 2019.

  • Clarence House Instagram'da. 'Galler Prensi ve Cornwall Düşesi, # RoyalAscot'un ikinci günü için Kraliçe ile birlikte geliyor.' 19 Haziran 2019.

    sind chip und jo noch zusammen
  • Morton, Brianna. 'Meghan Markle ve Prens Harry'nin Ayrılması Hakkındaki Gerçek.' Dedikoducu Polis, 12 Şubat 2020.

  • Scott, Hugh. 'Prens Charles ve Camilla Parker Bowles Evliliği Hakkındaki Gerçekler.' Dedikoducu Polis, 24 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.