Yaptı Prens Charles gey olarak mı ortaya çıktı? Bir süre önce, bir tabloid sizi buna ikna etmeye çalışıyordu. Dedikoducu Polis iddianın yanlış olduğunu teyit edebilir.

Geçen yılın Şubat ayında Küre Prens Charles'ın yakın zamanda Diana Spencer ile evliliğini konu alan 'yeni bir İngiliz belgeselinde' kendini ortaya çıkardığını iddia eden son derece sahte bir rapor yayınladı. Gazeteye göre, mirasçının kraliyet gelini bulma mücadelesi gizli eşcinselliğinden kaynaklanıyordu. Arkadaşı Broderick Munro-Wilson belgesel sunucusuna, Prens Charles'ın bir eş bulamamaktan 'hayal kırıklığına uğradığını' ve sonunda 'gey mi olacağım?' Diye sorduğunu açıkladı.In welchem ​​Gefängnis ist Melly?

Gazeteci daha sonra sözde 'kıdemli bir saray mensubundan' alıntılayarak Kraliçe'nin 'Charles'ın bir gey skandalının merkezinde olduğu için öfkeli - ve karısı Camilla da öyle.' Dedi. Şüpheli kaynak, 'Camilla ilk tanıştığından beri eşcinsel hayatını biliyor', ancak 'eşcinsel buluşmalarını gizli tutacağına söz verdi' diye ekliyor.

O zaman, Dedikoducu Polis makaleyi oldukça şüpheli buldu. Örneğin, magazin gazetesi ayrıca Galler Prensi'nin 'genç bir iri parça ile dudaklarını kilitlerken yakalandığı' ve kanıt olarak bir 'fotoğraf yeniden yaratımı' sunduğunu 'bildirdiği' sözde 2016 skandalından da bahsediyor. Tercüme: Her şey fotoğraflandı ve gerçek bir kanıt olmadan sahteydi.

Ancak zaman geçtikçe hikayenin ne kadar sahte olduğu daha da netleşti. Kraliyet ailesinin dedikodusu söz konusu olduğunda oldukça dünyayı sarsacak olan bu skandaldan hiçbir haber, güvenilir bir haber kuruluşunda su yüzüne çıkmadı. Prince Charles hala Camilla Parker Bowles ile evli ve hatta geçen ay on beşinci yıldönümlerini kutladılar .

Dahası, 'gey olacak mıyım?' Prens'in büyük 'ortaya çıkma' anı olarak söz edin, ancak belgeseli izleyen herkes için aşikar, Kraliçe'nin Çocukları Üzerine Paxman , bir şakaydı. Prens Charles, bir gelin için adayların listesini çekici bulmuş. Diana Spencer'dan boşandıktan sonra, uzun süredir aşkı Parker Bowles ile romantizmini yeniden alevlendirdi ve sonunda onunla evlendi ve Cornwall Düşesi oldu.

Hiçbir şey yok Küre Kraliyet ailesi, özellikle Prens Charles ve Camilla Parker Bowles hakkında müstehcen söylentiler uydurmaktan daha fazlasını seviyor. Sonbahar, Dedikoducu Polis magazin gazetesinden sahte bir hikayeyi çürüttü ve Kraliçe Prens Charles'a Parker Bowles'tan boşanma emri vermişti. . Bundan kısa bir süre sonra, sahte bir söylenti yaymaya çalıştı. çiftin evliliği yasadışı kabul edildi . Bu Ocak ayında, kötü şöhretli güvenilmez çıkış, şunu iddia etti: Prens ölüyordu ve Parker Bowles'ı vasiyetinden çıkarmıştı , biz de tamamen yanlış olarak yakaladık.

Bu hikayelerin, ister multi-milyon dolarlık bir boşanma anlaşması talep ediyor olsun, isterse kraliyet ailesinin sırlarını ifşa etmekle tehdit ediyor olsun, genellikle Parker Bowles'ı zorlamaya çalıştıkları her anlatının kötü adamı olarak göstermeye çalıştığı unutulmamalıdır. Aslında, görünüşe göre Prens Charles ve Camilla Parker Bowles on beş yıl sonra mutlu ve sağlıklı bir evliliğe sahip olmaya devam ediyor, bu ya da diğer magazin dergileri sizden düşünmenizi isteyebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.