O.J. Simpson söylemedi Khloe Kardashian Geçen yıl düzmece bir tabloid haberine rağmen gerçek babası. Hikaye tamamen uydurma. Bir yıl sonra, Dedikoducu Polis durumla ilgili güncellemeler sağlayabilir.

8 Şubat 2019'da, Star nihayet uzun süredir tartışılan bir söylentinin onayını aldığını iddia etti: Robert Kardashian ve Kris Jenner'ın en küçük kızının aslında Simpson’ın biyolojik çocuğu olduğu. Dergi, hikayesini desteklemek için somut bir kanıt sunmasa da, sözde içeriden birinin, Simpson, Khloe'ye gerçeği söyledi Las Vegas'ta yakın zamanda gerçekleşen bir buluşma sırasında.Bu söylenti tamamen yanlış ve saçma, yine de ölmeyecek. Rağmen Simpson kendisi teoriyi kapatıyor 2018'de TMZ ile yaptığı röportajda magazin, sahte anlatıyı zorlamaya devam ediyor. Sonra Star o yıl daha sonra bildirdi Simpson, Kardashian'a 'yalvarıyordu' torununu görmesine izin vermek için, Dedikoducu Polis Simpson'ın avukatıyla görüştü ve bizim için iddianın saçma olduğunu doğruladı.

O zamandan beri geçen yıl Yıldızlar Şubat 2019 hikayesi, teorinin itibarını sarsan daha da fazla tanıklık ortaya çıktı. Haziran 2019'da Twitter hesabında yayınlanan bir videoda, Simpson iddiayı doğrudan yalanladı, söylentilere 'sahte, kötü, tatsız' diyor. 'Asla, hiçbir şekilde, biçimde veya biçimde, Kris'le - romantik, cinsel açıdan - hiç ilgim olmadı ve benimle ilgilendiğine dair hiçbir belirti almadım.'

Robert’ın diğer kızlarından olduğu için Khloe ile 'çok gurur duyduğunu' ekledi, ancak 'meselenin basit gerçeği benim değil.' İzlenemeyen 'kaynak' ın iddia ettiğine rağmen, bu komplo teorisinin konusu defalarca yalanladı. Simpson’ın Twitter biyografisi bile aynı mesajı gönderiyor: 'Burada görmüyorsanız, ben söylemedim.' Her şeye rağmen, geçen yıl Las Vegas'ta Simpson ve Khloe arasında gizli bir toplantı olmadı.

Her zaman magazin dergilerinin bu hikayenin varyasyonlarını sattığını belgelemek çok zor olurdu. Fakat Dedikoducu Polis yıllar içinde birkaç Simpson / Khloe makalesi yayınlamak zorunda kaldı. 2018'de bir liste bile yaptık her zaman bu yanlış iddiayı sürdürdükleri için magazin dergilerini tutukladık . Bugünün en ünlü realite yıldızlarından biri ve 20. yüzyılın en kötü şöhretli figürlerinden birinin, bir söylenti kapatıldıktan yıllar sonra bile magazin dergilerinden asla kaçmaması şaşırtıcı değil. Ama devam ettiği sürece, Dedikoducu Polis rekoru düzeltmek için orada olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.