Nicki Minaj geçen yıl çocukluk aşkı Kenneth Petty ile nihayet evlenmeden önce, diğer rapçiler Nas ve Meek Mill ile çıktı. Düğümü bağlamadan önce, Minaj sürekli olarak diğer hip-hop yıldızlarıyla çıkmasıyla ilgili yanlış veya yanıltıcı hikayelere saplandı. Bunlar rapçinin aşk hayatıyla ilgili en büyük üç söylenti. Dedikoducu Polis araştırdı.Kötü Nas ve Nicki

2018'in başında MediaTakeOut şunları söyledi: Nicki Minaj, Nas’ın bebeğine hamileydi . Site, 'kesinlikle' beklediğini ve Grammy sırasında hamileliğini ilan edeceğini savundu. Çıkışa göre Minaj, Nas’ın eski karısı ve oğlunun annesi Kelis ile drama bile karıştırmıştı.Ancak, daha güvenilir ünlü yayınlar Minaj ve Nas'ın yılbaşından önce ayrıldığını bildirdi. Doğru olsa da Pinkprint beyni rap efsanesiyle çıktı, hamilelik iddiasının kesinlikle hiçbir temeli yoktu. MediaTakeOut'un raporunun '% 100 gerçek' olduğu konusundaki ısrarına rağmen Grammy'ler bebek duyurusu yapmadan geldi ve gitti.

Genç Para Minaj

Aynı hafta, HollywoodLife şunu iddia etti: Nicki Minaj ve Young Money şirket arkadaşı Drake yeniden bir araya geliyordu . Site, ikisinin geçmişte bir kez takıldığını iddia etti, ancak Drake ikinci bir şans arıyordu. Sitenin güvenilmez 'kaynaklarına' göre Drake, Minaj ve rap simgesi Nas'ın ayrılmasından kısa bir süre sonra bir fırsat gördü.İsimsiz bir kaynak siteye 'Drake her zaman Nas'ın biraz kıskanç bir çizgi geçirdiğini hissetti, bu yüzden Drake, Nas'la birlikteyken kendisini Nicki'den uzaklaştırdı' dedi. Gibi Dedikoducu Polis o zamanlar 'kaynağın' yıldızların isimlerini defalarca tekrarlamak için zamir kullanmaktan kaçınması inanılmaz derecede şüpheliydi. Yine de, çıkış tamamen taban dışındaydı. İkisi aynı etiketi paylaşsa da çıkmıyorlardı. İlk etapta hiç olmadıkları için tekrar bir araya gelemediler. Adil olmak, Drake söylentilerine verdiği cevabı hepimiz duyduk 'Yalnızca' üzerinde.

Marshall Mathers JK

Aynı yılın Mayıs ayında, Nicki Minaj bir hayran yorumuna cevap verdi Eminem'le çıkıyor olsaydı . Minaj şaka yollu olduğunu söyledi ve Eminem kendi yorumuyla şakaya bile girdi. Birkaç satış noktası bu şakayı ciddi bir duyuru olarak aldı. Günlük posta ve TMZ şaka ilişkisini gerçeğe dönüştüren hikayeler yayınladı.

jennifer aniston und david schwimmer

Değişim açıkça iki arkadaşın aptalca olduğu gerçeğine rağmen, Dedikoducu Polis Hala Minaj’ın kampındaki kaynağımızla görüştük. Bize bunun bir şaka olduğuna dair güvence verdiler. İkisi hiç çıkmadı. İki rapçi arkadaşlar, işbirlikçiler ve ara sıra listelerde rakipler, ancak hiçbir zaman bir ilişki içinde olmadılar.Ne yazık ki evlilik, magazin dergilerinin ünlülerin aşk hayatları hakkında söylentiler yazmasını asla engellemedi. Bu hikayelerin Minaj hakkında duyduğumuz son hikayeler olmasını beklemiyoruz, bu yüzden rap maven hakkında daha fazla yanlış gerçekleri açığa çıkarmaya devam edeceğiz.