Geçen yaz bir tabloid iddia edildi Miranda lambert evliliğini kurtarmak için bir bebek sahibi oluyordu. Bu doğru değildi. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi. Geriye dönüp baktığımızda, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

Dokuz ay önce National Enquirer iddia etti Lambert’in iddia edilen hamileliği, Brendan McLoughlin ile olan evliliğini kurtarmaya çalışıyordu. . Magazin gazetesi o zamanki şarkıcıyı tanımlamak için 'şişkin' ve 'ağır' gibi aşağılayıcı terimler kullandı. Dergi, 'Miranda’nın Bebek Ağırlık Blues!' Adlı duyarsız başlığını bile yayınladı. hikayesi için. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: “Miranda en kötü şekilde bebek istemekten bahsediyordu. Romantizmini yeniden canlandırmak için ihtiyaç duydukları şeyin tam da bu olabileceğini düşünüyor! 'Dergi, Lambert’in McLoughlin ile olan evliliğinin 'titrek' olduğunu ve McLoughlin'in 'Manhattan'da bir sürü bebekle parti yaptığını' iddia etti. Çıkış ayrıca, Lambert'in Tahoe Gölü'ndeki tatilden döndüğünde kilo aldığını ve insanları 'ağırlığın bir kısmı her zaman bahsettiği bebeğe ait olması gerektiğini' düşünmeye sevk ettiğini ileri sürdü. Sözde içeriden biri devam etti, 'Tatilden döndükten hemen sonra bebekler hakkında konuşuyordu ve işte o zaman kilo almaya başladı!'

Anlatının tamamı yanlıştı. Hikaye dokuz ay önce yayınlandığından beri, hikaye gerçek olsaydı, taşralı şarkıcı şimdiye kadar bir bebek doğurmuş olacaktı. Ayrıca Lambert'in, McLoughlin'le olan evliliğini kurtarmak için bir çocuk sahibi olduğu fikri tamamen abartılıydı. Çiftin evliliklerinde sorun yaşadığına dair sürekli söylentilere rağmen, Lambert ve McLoughlin gayet iyi durumda. Lambert bu yılın başlarında çiftin tatlı bir fotoğrafını paylaştı çiftin yıldönümü için.

Üstelik bu ilk sefer de olmayacaktı Dedikoducu Polis Lambert’in evliliği hakkında yanlış haber yaptıkları için magazin dergilerini düzeltmek zorunda kaldı. Mayıs 2019'da Enquirer Kardeş yayını, Star , belirtmek için Miranda Lambert ve Brendan McLoughlin, 122 gün evli kaldıktan sonra boşanıyorlardı. . Üç aylık evlilikten sonra iddia edilen sahte hikaye Lambert, 'hayatının en büyük hatası' olduğu için McLoughlin'den boşanmaya hazırdı. Bu yanlıştı. Dedikoducu Polis Lambert'in bir sözcüsü ile görüştü ve bize hikayenin 'tamamen uydurma' olduğuna dair güvence verdi.

İki ay sonra, Dedikoducu Polis debunked Enquirer iddia etmek için Lambert ve McLoughlin’in evliliği sallantıdaydı . Gazete, McLoughlin’in ailesinin, New York Polis Teşkilatı memurunun country star ile olan evliliği nedeniyle 'alt üst' olmasına izin vermediğini iddia ediyordu. Hikaye, Lambert ve McLoughlin arasında sahte bir dram uyandırmaya yönelik bir başka girişimdi. Dedikoducu Polis çiftin evliliğinde herhangi bir sorun olduğuna dair sahte anlatıyı çoktan düzeltti. Tabloid, Miranda Lambert’in kişisel hayatı hakkında hiçbir fikre sahip değildir ve buna güvenilmemelidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.