Miranda Lambert sadece dört aylık evlilikten sonra boşanmadı, ancak geçen yıl bir tabloid kapak hikayesi yaptığı konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çürüttü. Tam olarak bir yıl sonra, hala gerçekleşmedi.

KİME Star geçen yıl bu kez yayınlanan kapak haberi, Lambert kocasından boşanıyordu , Brendan McLoughlin, sadece 122 gün evlendikten sonra. Sözde 'içeriden' biri, 'Brendan'la evlenmenin hayatının en büyük hatası olduğunu' iddia etti. Lambert, zamanını McLoughlin'in yaşadığı New York City ile aynı zamanda bir ev sahibi olduğu Nashville arasında geçiriyor. Kaynak, uzun mesafeli yaşamın, her ikisinin de tam zamanlı olarak Nashville'e taşınmasını tercih eden şarkıcı için 'yorucu' hale geldiğini söyledi. İçeriden biri, Lambert’in arkadaşlarının artık boşanma sırasında tüm parasını kaybedeceğinden korktuğunu, çünkü 'onun bir anlaşma imzalatmamasından korktukları için' sahte raporunu bitirdi.Hikaye tamamen saçmaydı ve kötü zamanlanmıştı. Sadece birkaç gün önce Lambert, Nashville çiftliğinde McLoughlin'in Instagram hesabına bir fotoğraf göndermişti. Çift, zamanlarını iki konutları arasında paylaştırır. Ayrıca, Dedikoducu Polis Bize hikayenin 'tamamen uydurma' olduğunu söyleyen Lambert’in sözcüsüne ulaştı. Temsilci, 'Bir nebze bile doğru değil,' dedi. Mutlu ve birlikteler!

Geçen yıl değişmedi. Lambert ve McLoughlin hala evli. Bir röportaj Görünüm Kasım'da Lambert, New York'ta geçirdiği zamanı çok sevdiğini de belirtti. Şarkıcı, McLoughlin ile tanışmadan önce, “New York'a hiç şehirde kaybolup eğlenmek ve bunun bir parçası olmak için gelmedim. Sanırım biraz da kalbime sızdı. ' İçinde Haziran röportajı Ekstra , benzer şekilde zamanını iki şehir arasında bölmeyi sevdiğini söyledi: “Her iki dünyanın da en iyisine sahibiz” dedi. Dengeden keyif alıyorum. İki şehirde yaşamanın Lambert ile kocasının arasına girmediği açık.

Geçtiğimiz yıl içinde Yıldızlar Kardeş yayınlar bu sahte anlatıyı ilerletmek için tabloid'e katıldı. Temmuzda, Yaşam tarzı bunu bildirdi Lambert çok içiyordu McLoughlin ile evlilik sorunlarının ortasında, bu sefer 'çılgınca farklı yaşam tarzlarının' yeni evlileri ayrı hayatlar yaşamaya yönlendirdiğini öne sürüyor. Dedikoducu Polis hikayeyi basitçe 'aptalca' diyerek reddeden ülke yıldızına yakın bir kaynağa ulaştı. Çift birlikte tamamen mutluydu.

Bundan sadece bir hafta sonra National Enquirer, başka bir bağlı tabloid, ısrar etti Lambert ve McLoughlin’in evliliğinin 'sallantıda' olduğunu. Makaleye göre, McLoughlin’in ailesi Lambert ile olan evliliğinin “tüm hayatının alt üst olması gerçeğinden hoşlanmadı”. Fakat Dedikoducu Polis 'Nin Lambert'e yakın kaynağı iddiayı bir kez daha reddetti. Sadece birkaç gün önce, New York'ta yürüyüşe çıkarken el ele tutuşurken görülmüşlerdi. Magazin gazeteleri çiftin ilişkisine dair hiçbir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.