Bir yıl önce, bir tabloid iddia edildi Miley Cyrus hamileydi ve 'sessiz sessiz' düğününün nedeni buydu. Liam Hemsworth . Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi çürüttü. 365 gün sonra kimin raporlamasının daha doğru olduğu belli oldu.

In welchem ​​Gefängnis ist Melly?

Temasta Cyrus ve Hemsworth’ün Noel 2018'den hemen önceki sürpriz düğününün pop şarkıcısının hamile olmasından kaynaklandığını söyleyen sahte bir makale yayınladı. Yanlış bildirimler, şarkıcının hamileliğinin “yaklaşık üç ayı” olduğunu söyleyen isimsiz bir kaynaktan alınan alıntıları içeriyordu. Kaynak, Bekleyemezler, dedi. 'O deli ama çocuklar onu seviyor. En iyi anne olacak. Liam zaten eğlenceli bir amca, bu yüzden o da doğal olacak. ' Güvenilmez çıkış, Cyrus'un babası Billy Ray'in evlilikten görünüşte mutsuz olduğu için 'orada olmaktan mutlu olmadığını' ekledi.Tüm anlatı tamamen magazin dergisi tarafından yapılmış gibi görünüyor. Çift sessiz bir aile ilişkisi içinde evlenirken, raporla ilgili başka hiçbir şey gerçek değil. Gibi Dedikoducu Polis o sırada Billy Ray, düğünün birkaç Instagram gönderisini paylaştı, hepsi çok olumlu. Bu, 'Tebrikler @mileycyrus ve @liamhemsworth! Yaşasın aşk! ' Ne yazık ki, geçen yaz halka açık bir şekilde ayrılan Miley ve Hemsworth için aşk uzun yaşamadı. Her şeye rağmen Miley hamile değildi.

Hikayedeki diğer yanlış iddialarda olduğu gibi, Dedikoducu Polis Cyrus hamile olduğu hakkında bir hata yaptı. 'ABD'deki Parti' den biri de dahil olmak üzere kendi Instagram gönderilerinden bazıları şarkıcı birkaç gün sonra şampanya içiyor. Gazetenin iddia ettiği gibi hamile değildi. Bir yıl sonra, başından beri bildiklerimizi doğrulayabiliriz - hikaye tamamen sahteydi.

Aradan geçen 12 ayda, In Touch'lar eski çift hakkında kabataslak raporlar da iyileşmedi. Çıkış, ayrıldıktan kısa bir süre sonra sahte bir önermeyle başladı. Hemsworth, Cyrus'tan ayrıldıktan sonra Isabel Lucas'la çıkıyordu. . Hemsworth'un bölünmeden sonra kardeşi Chris'in eski sevgilisiyle çıkmaya başlamak için hiç vakit kaybetmediğini iddia eden makale. Sözde bir kaynaktan alıntı yapan Liam, “onu birkaç hafta önce bir ev partisi için Avustralya'daki bir arkadaşının evine götürdü ve onlar tüm zaman boyunca çok sevimli bir şekilde kanepede birlikte oturuyorlardı. Birbirlerini gördükleri açıktı. ' Aslında net değildi çünkü doğru değildi. Dedikoducu Polis kendi kaynağımızla kontrol ettikten sonra onaylandı. Hala çıkmıyorlar.

Cyrus'a gelince, Kasım ayında, Temasta iddia eden sahte bir rapor yayınladı Kristen Stewart, Cyrus'tan nefret ediyor . Şüpheli çıkışa göre, Stewart 'onun bir sahte olduğunu ve' gerginliğinin 'uydurma olduğunu düşünüyor.' İkisi arasındaki sığır eti, ortak eski Stella Maxwell ile başladı. Sözde içeriden birisine göre, “Kristen, Miley'nin Stella'yı kullanmış gibi hissediyor ve sadece dikkat çekmek için bu yüksek profilli aşklara sahip. Dayanamıyor! ' Bir kere daha, Dedikoducu Polis birden fazla kaynakla kontrol ettikten sonra hikayeyi çürüttü. Bu tabloid, Cyrus veya Hemsworth hakkında sıfır içgörüye sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.