Vardır Meghan Markle milyonlarca mücevherlerle gerçekten yürüdü Prenses Diana kraliyet ailesinin isteklerine karşı? Hayır, elbette yazmadı, ama bu hafta bir tabloid'in yazdığı buydu. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Meghan, Diana'nın Mücevherlerinde 10 Milyon Dolarla Kaçtı!' bu haftanın bir manşetini okuyor National Enquirer. Sussex Düşesi'ne karşı karalama kampanyasının son bölümünde, tabloid, Markle'ın milyonlarca dolar değerinde Prenses Diana Spencer'ın mücevherleriyle 'vals yaptığını' iddia ediyor ve şimdi 'geri vermeyi reddediyor'. Adı bilinmeyen bir 'kıdemli saray kaynağı' olan Prince William, Sussexes'e 'kraliyet görevlerinden vazgeçtiği ve küresel süperstar olmak için Hollywood'a yükseldiği' için 'öfkeli' olduğunu söylüyor.Chip- und Joanna-Gewinne lösen sich auf

Ek olarak, içeriden kin dolu iddialarda bulunan Meghan Markle, Kate Middleton'ın, rahmetli prensesin vasiyetinde Prens Harry'ye bıraktığı kendi Prenses Diana yüzüğünü 'teslim etmesini' 'talep ediyor'. Ayrıca, düğün gününde zümrüt bir taç takmayı talep ettiği ve bunun yerine kraliçe tarafından bir elmas takılmasına öfkelendiği iddia edildi. 'Kraliçe Kate'e elmas ve yakutlarla duşu seyretti ve ikisinden de intikam almaya yemin etti,' diye bitirdi. 'Kaç tane daha hazineyle gittiğini kim bilebilir!'

İyi keder. Meghan Markle, sosyal tırmanan, asalak, tavuk gagalayan bir diva olmanın yanı sıra, görünüşe göre artık bir mücevher hırsızı. Aynı zamanda Zodyak Katili mi? Boş zamanlarını kürk mantolar yapmak için sevimli Dalmaçyalı yavruları öldürerek mi geçiriyor? Dedikoducu Polis Açıkçası, bu çıkışların Sussexlere karşı nefret uyandırmak için eğileceği derinliklerde şaşkın.

Meghan Markle, Prenses Diana'nın bazı mücevherlerine sahip, ancak açık olmak gerekirse, onları alıp Amerika'ya kaçmakla kalmadı. Prens Harry onun için özel bir nişan yüzüğü tasarladı Prenses Diana’nın koleksiyonundan iki elmas içeren bir BBC röportajında ​​“bu çılgın yolculukta bizimle birlikte olmasını sağlamak için” diye açıkladı. Tamamen saklamasına izin verilen bir hediyeydi. Hediyeler böyle işler.

Benzer şekilde, Prens William, Middleton'a annesinin safir nişan yüzüğünü hediye etti. anısını onurlandırmanın bir yolu olarak ve prensesin onu küçük oğlu için özel olarak bıraktığına dair hiçbir kanıt yok. Markle'ın o zümrüt tacı takmak istemesinden sonra bazı doğrulanmamış raporlar çıkmış olsa da, Markle kendisi açıkladı Aslen kraliçenin büyükannesi için yapılmış olan elmas ve platin olanı ilk tercihi olarak seçti.

Son olarak, Prens William'ın Sussexes'e 'kraliyet görevlerinden vazgeçtiği' için 'öfkeli' olduğundan bahsedelim. Yeterince komik, Cambridge Dükü ve Düşesi az önce seslendi Tatler Middleton'ın Prens Harry ve Markle'a 'öfkeli' olduğunu söylediği için. Kraliyet protokolünü ihlal eden Middleton, dergiye, hikayenin kaldırılmasını talep eden yasal bir mektup gönderdi. Gelecekteki kral ve kraliçenin bir sözcüsü de parçayı 'yanlışlıklar ve yanlış temsiller yığını' olarak kınadı. Prens William veya Middleton'un Sussex'lere kızdığı fikri açıkça yanlıştır.

The National Enquirer sahte anlatıları ve 'kaynaklardan' uydurma alıntıları ile ünlüdür, ancak Meghan Markle hakkındaki hikayeleri özellikle çirkin ve yanlıştır. Geçen yılın Mart ayında, çıkış ısrar etti Kraliçe Elizabeth onları kraliyet ailesinden kovmuştu. . Dedikoducu Polis çiftin katılmayı planladığı birkaç etkinliği listeledi ve Kraliçe'nin yakın zamanda kendilerine hediye ettiği Windsor Kalesi gerekçesiyle bir ev olan Frogmore Cottage'ı işaret etti.

Martta, Markle, kocasına 'bir iş bul' emri vermişti lüks yaşam tarzını sürdüremeyeceği korkusuyla. Ancak Dedikoducu Polis belirtildi, Sussex Dükü ve Düşesi soğukta hiçbir şey olmadan ortaya çıkmadı - şimdilik kraliyet tarafından hala destekleniyorlar ve önümüzdeki yıl finansal bağımsızlık için çalışacaklar. 'Kraliyet içerdekileri' ne olursa olsun söylemek güvenlidir. Enquirer gerçekten var olsalar bile, konuşmalar tam olarak 'içeride' değildir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

Wie groß ist Arianna Grande?