Meghan Markle Oldukça tartışmalı bir hamilelik geçirdi ve pek çok insan, moda seçimlerinden bebeğinin yumruğuna dokunduğuna kadar her şey için yakında anne olacak kişiyi eleştirdi. Sussex Düşesi'nin hamileliği sırasında özellikle acımasız bir söylenti ortaya çıkmaya başladı. aslında hamile değildi . Bunun yerine, Markle bebeği bir taşıyıcı anne aracılığıyla doğurdu ve tüm hamileliğini taklit etti.

Neden Bazıları Bu Kadar Kesin Meghan Markle Hepsini Aldattı

Markle'ın Prens Harry’nin çocuğuna gerçekten hamile olmadığını iddia eden birkaç faktör vardı. Düşesin tavrı ve hamile bedeni, hamileliğin sahte olduğuna dair olası herhangi bir kanıt arayan eleştirmenler tarafından ayrı ayrı seçildi. Pek çok kişinin dikkat çektiği bir ayrıntı, Markle’ın bebek yumruğunun boyutunun, bazen birkaç gün içinde büyük ölçüde, boyut olarak dalgalandığıydı. Biri 10 Ocak 2019'da diğeri 14 Ocak 2019'da çekilmiş iki fotoğraf, ani değişiklikleri karşılaştırmak için kullanıldı.İlk fotoğraf setinde Markle, yeni himayesi olan Smart Works'ü ziyaret etmek için siyah bir elbise giyiyordu ve düşes göze çarpan bir bebek yumruğu yaparken, boyut olarak oldukça ılımlıydı.

Meghan Markle, Smart Work ekibiyle görüşürken siyah elbise giyiyor

(Getty Images)

Sadece dört gün sonra Prens Harry ve Meghan Markle, bir Feeding Birkenhead vatandaş süpermarketi, kiliseler, gıda bankaları ve topluluklarındaki açlığı ortadan kaldırmayı amaçlayan diğer topluluk gruplarından oluşan bir hayır kurumu koalisyonunu ziyaret ederken fotoğraflandı. Markle, bu kez orta bölümde çok daha gevşek olan mor bir elbise giymişti ve birkaç gün öncesine göre çok daha büyük bir midesi var gibiydi.

Meghan Markle, Feeding Birkenhead

(Getty Images)

Hamile Bir Kadın İçin Çok Esnek

Düşesin yer aldığı diğer halka açık etkinlikler de, şüpheli kişilerin, Meghan Markle kadar hamileliğine kadar bir kadın için mümkün olduğuna inanmadıkları faaliyetler sergilediğini gösterdi. Örneğin, Markle'ın himayelerinden biri olan bir hayvan barınağı olan Mayhew'i ziyareti sırasında Markle, bir köpeği sevmek için çömeldi, sonra yardım almadan ayağa kalktı. Bu masum olayın Markle yaklaşık dört ya da beş aylıkken meydana geldiğine dikkat edilmelidir. hamileliğinde , fotoğraf Ocak ortasında çekildiğinden beri ve Markle Mayıs'ta doğum yaptı .

Meghan Markle, bir süre boyunca bej bir elbise, palto ve topuklu ayakkabı giyerken çömelip bir köpeği okşuyor.

(Getty Images)

Markle’ın sözde sahte hamileliği hakkında da çok sayıda video vardı. Bir videoda, Markle’ın hamilelik karnı, çılgınca ileri geri sallanmak Düşes attığı her adımda. Yaklaşık 400 kişi, hamile bir kadının midesinin bu şekilde hareket ettiğini hiç görmediklerini söyledi. Bunun, Markle'ın sahte bir mide taktığının kanıtı ya da kitleleri hamile olduğuna inandırmak için başka bir mekanizma olduğunu düşündüler.

Dedikoducu Polis Söylentiyi Anlatıyor

Tabii ki bu söylenti, diğerleri gibi Sussex Düşesi hakkında orman yangını gibi çevrimiçi yayılan tamamen yanlıştır. Bunların dedektiflerin ortaya koyacağı her kanıt parçası için makul bir açıklama var.

Hamile bir kadının midesinin büyüklüğünün günden güne, hatta aynı gün içinde, özellikle de üçüncü üç aylık döneme gelmeden önce değişmesinin tam anlamıyla düzinelerce nedeni vardır. Basitçe şişkinlik veya su tutma olabilir. Bebeğin rahim içindeki konumu da bir bebek yumruğunun boyutunu etkileyebilir. Ayrıca kanıtlayan çalışmalar Akşamın ilerleyen saatlerinde karın kaslarının gün içinde sıkı tutulduktan sonra gevşemesi midenin daha belirgin hale gelmesine neden olur.

Markle’ın karnının dört gün içinde neden böyle bir değişiklik yaptığını açıklamak için bu nedenlerden herhangi biri kullanılabilir, ancak gardırobunun da kısmen sorumlusu var. Daha dar, siyah elbise Markle’ın karnına sıkı bir şekilde dayanıp midesinin şeklini bir şekilde maskeliyordu. Mor elbise çok daha gevşekti ve kumaşın Markle’ın midesine farklı bir şekilde yapışmasına izin verdi, özellikle de yumruğunu kucakladığında.

Markle'ın Mahew'i ziyaret ederken hoşlandığı sözde doğal olmayan hareket aralığına gelince, onun ikinci üç aylık dönemine daha yeni başladığını hatırlayın. Göbeği küçük bedenine karşı büyük görünse de, bebek Archie, insanların inandığı kadar büyük değildi. Markle'ın yogadan hoşlandığı da biliniyor ve annesi Doria Ragland, uzun yıllar yoga eğitmeni olarak çalıştı. Yıllarca yoga yapan dört veya beş aylık hamile bir kadının çömelmesi mantıklı görünüyor.

Video biraz daha yanıltıcıdır, çünkü Markle’ın göbeğinin sözde sallandığını gösterme çabasıyla çok yavaşlatıldığı için kalite çok iyi değildir. Orijinal videoyu görmeden söylemek zor ama bize göre Markle’ın bir tür optik illüzyonla cesurca desenli elbisesi sallanan tek şeydi. Videoda elbisesinin eteğine bakarsanız, elbisenin kendisinden gelen çok fazla hareket olduğu açıktır. Elbisenin hareketi, göz kandıran desen ve Markle’ın kendi hareketleriyle birleştiğinde muhtemelen sözde hareketin sorumlusu.

Meghan Markle, Prens Harry ile ayakta beyaz bir elbise giyiyor.

(Getty Images)

Markle'ın gerçekten hamile olduğunu kanıtlayacak en iyi kanıt, Markle ve Prince Harry'nin oğulları Archie Harrison'ı dünyaya tanıttığı zamandaki fotoğraflardır. Markle hala bebeğin ağırlığının bir kısmını taşıyor ve yüzü hala oldukça şişkin.

Meghan Markle'ın kendisini bu tür kötü niyetli söylentilerin merkezinde bulması Dedikoducu Polis için sürpriz değil. Her ne zaman Sussex Düşesi en ufak bir kraliyet gafı yapar , tabloid medyası ona hemen sesleniyor. Markle hakkındaki sürekli olumsuz haberler, bir grup insanı Prens Harry'nin Amerika doğumlu karısından gerçekten nefret ediyorum neredeyse mantıklı olmayan bir dereceye kadar. Bu nefret genellikle etrafta dolaşan bunun gibi çılgın söylentilere neden olur.