Bu yılın başlarında, söylentiler dönüp dolaşmaya başladı Meagan İyi aktris, Instagram'da normalden daha hafif görünen fotoğraflarını paylaştıktan sonra cildini beyazlatıyordu. Good’un fotoğrafının altındaki yorum bölümünde cilt renginin açıldığına dair söylentiler görünmeye başlasa da, kısa süre sonra birkaç çevrimiçi ünlü dedikodu kuruluşu bunu fark etti. Dedikoducu Polis söylentileri araştırdı ve cevabı buldu.

İnsanlar ilk olarak Good’un görünüşte daha açık ten rengini fark etmeye ve yorumlamaya başladılar. Yard basmak aktris bir görünüm yaptı açık Doktorlar kaş ekimini tartışmak için. Görünüşü, izleyicileri kendi kaşlarını kaldırmış halde bıraktı ve insanlar, Good'un neden normalden birkaç ton daha açık göründüğü hakkında spekülasyon yapmaya başladı.https://www.instagram.com/p/CAWnnBGjLCR/

Good tarafından yapılan sonraki Instagram gönderileri, hayranların kafasında yalnızca Adam gibi düşün oyuncu bu yeni açık tonu elde etmek için cildini ağartmıştı. Hatta bazıları arasında karşılaştırmalar yayınlamaya bile başladı Sosyal medyada Good fotoğrafları onların amacını göstermek için.

Gewichtsverlust Honig Boo Boo

https://www.instagram.com/p/B8P7r91gdPh/

Sonraki aylarda, Good, teninde biraz daha koyu göründüğünü gösteren birkaç geri dönüş fotoğrafı da dahil olmak üzere kendi fotoğraflarını paylaşmaya devam ederken söylentiler yayılmaya devam etti.

https://www.instagram.com/p/B_qlKQTD1Ph/

Kate Hudson und Angelina Jolie

Sonunda Good’un hayranlarından biri yıldızın ten rengindeki değişim hakkında yorum yaptı , 'Megan daha koyu tenli görünüyordu ... Artık o kadar güzel değil, ortalama görünüyor ... Ama koyu teni ortalamanın üzerindeydi ... neden ağarttı.'

Görünüşünün değişmesinin nedeni konusunda şimdiye kadar annesini tutmuş olsa da Good, yorum yapana şöyle yanıt verdi: 'Ben Kraliçe değildim. Lisanssız (bilmediğim) bir estetisyen, alnımdaki cildimi bozan güneş hasarını düzeltmek için bana bir ürün verdi. ' Deneyimi 'acı verici ve travmatik olmanın ötesinde' olarak nitelendiren Good, 'Yalnızca Tanrı'nın lütfuyla iyileşme ve her gün rengimi geri kazanma yoluyla yalnızca% 80'im.' Sonuç olarak Good, 'Varsayımları ve söylentileri yaymaya devam etmezseniz gerçekten minnettar olurum Tanrı sizi korusun.' Good aslında cildini aydınlatmış olsa da, bu hiçbir şekilde kasıtlı değildi ve gerçekte, insanlar için oldukça travmatik bir deneyim olduğu ortaya çıktı. Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor star.

Good'un halkla paylaşmaktan çekinmediği çok kişisel bir deneyimdi, ancak değişikliğin neden olduğuna dair söylentiler doğası gereği daha kötü hale geldiğinden, muhtemelen onlara cevap vermeye mecbur hissetti. Bu, bir kişiyi içine sokmak için çok üzücü bir durumdur. Evet, cilt beyazlatma konusuna gelince kesinlikle acı dolu bir geçmiş var ve şimdiki zaman var, ancak insanları bunu yapmakla suçlamak kabalığın da ötesinde.

Magazin dergileri genellikle yıldızların estetik ameliyat olduğu söylentilerinin arkasındadır. Dedikoducu Polis hakkında çarpıcı sayıda iddiayla karşılaştı Khloe Kardashian Tristan Thompson'dan intikam olarak estetik ameliyat oluyor ya da NBA yıldızını geri kazanmak için. Ocak ayının başlarında, KB iddia edildi Angelina Jolie, eski karısı Jennifer Aniston'la yeniden bir araya geldiği için eski kocası Brad Pitt'e geri dönmek için estetik ameliyattan 1 milyon doların üzerinde para alıyordu. . Bu karmaşık, saçma hikayenin tamamen yanlış olduğu ortaya çıktı. Dedikoducu Polis kanıtlamak için herhangi bir sorun yoktu. Bazı söylentiler inanılamayacak kadar aptalca.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.