Bir yıl önce, bir tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Mark Harmon bırakıyordu NCIS şovdaki 16 yıldan sonra. Hikaye tamamen sahteydi. Dedikoducu Polis o sırada çürütüldü ve aktör bu güne kadar CBS şovunda yer almaya devam ediyor.

365 gün önce Küre kapağında bildirdi ki Harmon ayrılıyordu NCIS 'mürettebatla 16 yıl süren çirkin kan davasından bıktığı' için. İçeride, tabloid sözde 'içeriden' birinin 'Kendisinden bıktı' dediğini aktardı. NCIS ve üzerinde herkes. Bildirimini teslim etmeye hazır. ' Hikaye Harmon'ı 'TV'deki en acımasız adam' olarak adlandırdı ve şüpheli kaynak, 'Kin tuttuğu ve insanları kovduğu için diğer oyunculardan nefret ediyor. Sette gerçek bir diktatör ve iş arkadaşları arasında pek çok çatışmaya yol açtı. 'İki sayfalık makalenin paketini açacak çok şey vardı. Güvenilir olmayan yayın, Harmon'ın şovun çeşitli oyuncuları ve ekip üyeleriyle yaşadığı çatışmalar hakkında birçok suçlamada bulundu. Bu söylentilerin çoğu daha sonra Harmon ve dizi üzerinde çalışan diğerleri tarafından tartışıldı. Ancak hikayenin özü - Harmon'un bırakması - tamamen yanlıştı. Şovun yıldızı asla ayrılmadı ve TV'deki en uzun soluklu programlardan biri olan hit şovu filme almaktan asla “bıkmadı”.

Gibi Dedikoducu Polis makaledeki iddiaların çoğunun temelsiz olduğuna dikkat çekildi. Hatta gazetenin yaptığı gibi isimsiz ve isimsiz bir kaynağa güvenmek yerine Harmon’un sözcüsüyle görüştük. Harmon'ın temsilcisi, oyuncunun işi bırakmadığını doğruladı NCIS , hikayeyi 'tamamen yanlış' olarak adlandırıyor. Ayrıca, daha güvenilir diğer satış noktalarının da geri dönüşünü doğruladığını kaydettik. Harmon, şovun 17. sezonunun her bölümünde rol aldı.

O sırada da belirttiğimiz gibi, magazin dergilerinin şovlarından çıkan yıldızlarla ilgili korkunç bir öngörüde bulunma geçmişi var. Bu hikayeden sadece günler sonra, Dedikoducu Polis bozuldu Küre iddia etmek için Ellen Pompeo hit şovundan ayrılıyordu. Grey'in Anatomisi , sözde sağlık sorunları nedeniyle. Gerçekte, Pompeo ve ABC sözleşmesini iki sezon daha uzattı, Müşterisinin kariyeri hakkında spekülatif tabloidden daha çok şey bilen Pompeo’nun temsilcisi de bize gösteride kaldığına dair güvence verdi. Aynısı Harmon ve şu anda 17. sezonunu yayınlayan dizisi için de geçerli.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.