Malia Obama ve Rory Farquharson bir anlaşmayı bozmamış. Sahip olduklarını iddia eden sahte bir tabloid raporu, birkaç nedenden dolayı sorunludur. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Yeni bir hikaye Küre iddia ediyor Barack Obama En büyük kızı Malia, erkek arkadaşı ve Harvard'daki sınıf arkadaşı Farquharson ile sözde ilişkisini iptal etti. Haber, aynı magazin dergisinin Kasım ayında yayınlanan ve ikisinin nişanlandığını iddia eden sahte bir makalenin devamı gibi görünüyor. Dedikoducu Polis Her iki iddiayı da araştırdı ve çiftin nişanlandığına ve şimdi ayrıldıklarına dair hiçbir kanıt bulamadı.Kasım ayında, çıkış 'Malia Obama'nın Hitched!' Başlıklı bir haber yayınladı. Hikaye sözde bir 'içeriden' sözünü aktardı, 'Malia arkadaşlarına yaz boyunca nişanlandıklarını söyledi. Heyecanlı. Yüzüğü onda ama onu toplum içinde takmaktan çok korkuyor. '

Sözde içerden kişi, eski ilk kızın yüzüğü takmaktan neden 'korktuğunu' tam olarak açıklamadı, ancak ebeveynlerinin nişanlı olduğunu bilmediği için bunun olabileceğini ima etti. Şüpheli kaynak, Barack ve Michelle'in 'Rory ile tanıştığını ve onu sevdiğini, ancak Malia ve Rory'nin onlara nişan hakkında henüz bir şey söylemediğini' iddia ediyor. Gazeteye göre, bunun nedeni Farquharson'ın izin almak için eski başkanla erkek erkeğe konuşmasını istemesi.

Ron weiße Frau Lori Brice

Bütün hikaye biraz mantıklıydı. Malia’nın ebeveynleri Farquharson’a düşkünse, öykünün ima ettiği gibi nişanı neden aylarca gizli tutsun? Dahası, Malia, bu hikaye ilk yayınlandıktan aylar sonra bile yüzük takarken görülmedi. Magazin gazetesi hikayeyi 'kırdıktan' sonra bile ailesine hiç söylemediğine inanacak mıyız? Bu çok, çok şüpheli.

Bugüne gelin ve kağıt açıkça bu hayali angajmanın artık kapalı olduğunu söyleyerek izlerini örtmeye çalışıyor. Güvenilmez gazeteye göre, Farquharson 'başka bir güzelliği kucaklayan kameraya yakalandığı' için düğün iptal edildi. Çıkış, beraberindeki bulanık fotoğrafın nerede ve ne zaman çekildiğini veya bu 'güzelliğin' kim olduğunu söylemiyor. Bunun yerine, yayında bir başka sözümona içeriden birinin 'Malia yıkıldı çünkü bunun evleneceği adam olduğunu düşünüyor' dediğini aktarıyor.

Gazete gazetesi, Barack'ın Farquharson hakkında nasıl hissettiğine dair rotayı da tersine çeviriyor. Daha önce Malia’nın ebeveynlerinin kızlarının erkek arkadaşıyla 'tanıştığını ve beğendiğini' iddia etmesine rağmen, şimdi çıkış kaynağı şunu iddia ediyor: 'Barack, adam gittiği için rahatladı. Rory'den hiç hoşlanmadı ve Michelle'e kötü bir etkisi olduğunu söyledi. ' Peki hangisi, ondan hoşlandılar mı, beğenmediler mi? Gerçek şu ki, magazin dergisinin aile hakkında hiçbir fikri yok.

Her iki tarafın da yüksek profiline rağmen, hikayenin basında başka hiçbir yerde yer almaması magazin dergisi için çok uygun. Her iki hikaye hakkında da hiçbir şey uzaktan gerçeklere dayalı değildir. Malia ve Farquharson şu anda nişanlanmış değiller, nişanlanmış da değiller.

ist Präsident Bill Clinton krank

Maalesef, Küre Obamalar hakkında böyle bir anlatı uydururdu - bu ilk defa değil. Ekim 2019'da, Dedikoducu Polis aynı gazeteden sahte bir raporu çürüttüğünü iddia eden Obamas 150 milyon dolar boşanıyordu . Yayının kapağında 'Barack Boşanma Avukatlarını İşe Alır!' Yazıyordu. ve içeride, çıkış 'Michelle'e yüzüğünü fırlattığını' iddia etti ve ayrıldığını duyurdu.

Bir ay sonra, aynı tabloid aynı anlatıyı sürdürdü. Barack, boşanma kağıtlarıyla Michelle'i 'tokatladı' , ancak isimsiz bir kaynağa göre, ancak 'Michelle avukatları tarafından hazırlanan boşanma evraklarını aldıktan sonra'. Elbette her iki hikaye de uzaktan doğru değildi. Dedikoducu Polis o sırada işaret etti. Eski ilk çift hala çok evli ve kızları Malia yakın zamanda evlenecek gibi görünmüyor.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Barack ve Michelle Obama 150 Milyon Dolarlık Boşanma mı Alıyor?' Gossip Cop, 10 Ekim 2019.

  • Matis, Griffin. 'Barack Obama, Michelle'e Boşanma Belgeleriyle' Tokat mı Etti '? Gossip Cop, 1 Kasım 2019.

    Kate Hudson und Brad Pitt Baby

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.