Yaptı Lionel zengin uyarmak Katy Perry evlenmemek Orlando Bloom geçen yıl? Dedikoducu Polis bir tabloid iddiayı öne sürdüğünde hikayeyi çürüttü. Şimdi, 365 gün sonra, magazin gazetesinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı aşikar.

Nisan 2019'da, TAMAM MI! iddia eden bir hikaye yayınladı Richie, Perry'ye Bloom'la evlenme konusunda 'ara vermesini' söylüyor . Çıkış, Richie'nin kendisini şarkıcı için bir 'baba figürü' olarak gördüğünü ve ona bu tavsiyeyi sunmak istediğini söyledi. Bir kaynak, 'Katy'ye' Neden mükemmel bir ilişkiyle uğraşmak isteyesin ki? 'Dedi. Sözde kaynak şöyle devam etti: 'Lionel, ışığı görmek için iki boşanma aldığını, ancak aynı kalp kırıklığını sadece bir taneden sonra öğrenerek önleyebileceğini söyledi.'İddia edilen kaynak, Perry'nin Richie'nin tavsiyesini takdir ettiğini, ancak ona katılmadığını, 'tavsiyesini verildiği ruhla alıyor, sonra hemen görmezden geliyor' diye ekledi. Anlatının tamamı yanlıştı. Richie, Perry’nin özel hayatına karışmadı ve ona evliliğini ertelemesini asla söylemedi.

Bu yılın Şubat ayında Perry ve Richie, Jimmy Kimmel Canlı diğerleriyle Amerikan İdolü yardımcı sunucu Luke Bryan Perry, Bryan ve Richie'nin düğününe davet edilmemesi konusunda şaka yaptı . Perry nişanından bahsettiğinde Richie'nin alkışladığı ve gülümsediği görüldü, bu onun için mutlu olduğunu açıkça gösteriyordu. Bu geçen yıl hesabımızı yedeklediğinde Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan Richie'ye yakın güvenilir bir kaynakla kontrol edildi.

jason sudeikis und jennifer aniston filme

Bu ilk değildi TAMAM MI! Lionel Richie veya Katy Perry hakkında yanıldı. Ocak 2020'de, Dedikoducu Polis yanlış söylediği için dergiyi bozdu Perry ve Bloom tatillerde evlendi . Gazete gazeteleri tarafından sıklıkla kullanılan tipik bir yem ve değiştirme taktiğinde, çıkış, çiftin planlama Hawaii'de evlenmek, büyük olasılıkla Kauai. Bir kaynak yayına 'Birlikte adaya birkaç kez gittiler ve geri dönmeyi çok seviyorlar' dedi. Çift tatillerde evlenmedi ve aylar sonra Perry'nin koronavirüs salgını nedeniyle nikahların ertelenmesi gerektiğini açıklamasına kadar bir düğün hakkında açıklama yapılmadı.

Yayın, Mart 2018'de tarafımızdan çürütüldü. Richie, Sofia Richie ve Scott Disick'i ayırmaya çalışıyordu. . Tabloid, Richie'nin ilişki hakkında endişelendiği için çifti 'ayırma' planı olduğunu iddia etti. 'Sözde' içeriden biri, dergiye, Sofia'nın Disick ile babasının onayı olmadan evlenmesinin kimsenin 'şaşırmayacağını' söyledi. Richie, Disick ile bir konuşma yapmış olsa da, yine de, Dedikoducu Polis bu hikayenin doğru olup olmadığını kontrol etti ve bize ' TAMAM MI! sadece bir hikaye arıyordu. '

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.