Leonardo Dicaprio ve Kate Winslet bir yıl önce yayınlanan bir kapak hikayesine rağmen hiç çıkmamış. Tam olarak 12 ay önce, bir tabloid, ikisinin 'sonunda sevgili' olduğunu iddia etti. Gibi Dedikoducu Polis o zaman bunun doğru olmadığını ve bugün hala yüzde 100 yanlış olduğunu kaydetti.Winslet, DiCaprio’nun geçen yıl Fransa, St. Tropez’deki hayır kurumu için düzenlenen yıllık galasına katılmadan önce, ikisi villasında havuz kenarında dinlenirken fotoğraflandı. Bu görüntüleri sıçrama tahtası olarak kullanmak, Star birincisini talep etti Titanik yardımcı yıldızların “samimi bir buluşma yeri” vardı. Dergi, iddiasını desteklemek için, magazin gazetesine uygun bir şekilde 'Leo, onunla tanıştığı günden beri Kate'e karşı güçlü hisler besledi' diyen isimsiz bir 'kaynak' üretti. Winslet'in o noktada yaklaşık beş yıldır Ned Rocknroll ile evli olması, kaynağı “Kate [Leo] 'yu bırakmış gibi görünmüyor” diyen çıkış için çok az önemliydi.Ama bir hayran fantezisi olsa da, DiCaprio ve Winslet hiçbir zaman 'sevgili' olmadı veya yakın arkadaşlardan daha fazlası. Taraftarların platonik statülerinden nasıl hayal kırıklığına uğradığını kabul ederek, Winslet kendisi ve DiCaprio'nun aşık olmadığını söyledi. . O söyledi Vanity Fuarı geçen yıl, 'Her birini hiç hayal etmemiştik.' 'Bunu duymanın gerçekten can sıkıcı olduğunu biliyorum, üzgünüm ama gerçekten hiç yapmadık.' Diye ekledi. Basitçe, DiCaprio ve Winslet inanılmaz bir arkadaşlığı paylaşıyor .

Ve DiCaprio ve Winslet'in asla birbirleriyle çıkmadıkları orijinal romantizm raporundan 365 gün sonra kristal berraklığında olmalı. Her ikisi de başkalarına bağlıdır. Örneğin, sadece bir ay önce, Winslet, Menorca'da Rocknroll ile PDA'da paketlendi , İspanya anakarasının dışında bir ada, evlilikleriyle ilgili yanlış söylentileri daha da dağıttı. O esnada, DiCaprio şu anda İtalya'da kız arkadaşı Camila Morrone ile birlikte , son günlerde şnorkelle yüzdükleri yerde.Tintenmeister Gewinner Staffel 1

Geçen yıl derginin kapak hikayesine ilk baktığımızda, ortak bir arkadaşımız Dedikoducu Polis ve DiCaprio bize tabloid anlatısının kesinlikle 'gerçek olmadığını' garanti etti. Aynı kusursuz kaynağımız bizi temin etmeye devam etti, 'Onlar yıllarca arkadaş oldular (ve daha fazlası değiller).' Açıkçası, raporumuz zaman testine dayandı ve dostumuz yerinde davrandı.

Şaşırtıcı bir şekilde, bu aynı çıkış, Winslet hakkında yanlış anlamaya devam etti. Onun ve DiCaprio'nun 'sevgili' olmalarıyla ilgili sahte hikayeden sadece bir ay sonra, Dedikoducu Polis Yanlış bir şekilde iddia edildiğinde yayını yeniden bozdu Winslet, sette Idris Elba ile çekişiyordu. Aramızdaki Dağ . Şimdi bir yıl sonra belki de zamanı Star bu yıldızlar için daha güvenilir kaynaklar bulmak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.