Magazin gazeteleri biraz tuhaf iddialar ithafen Lady Gaga ve Bradley Cooper . Özellikle bir hikaye Dedikoducu Polis Geçen yıl Gaga’nın arkadaşlarının şarkıcının kostarıyla çıkmasını istemediği fikri düzeltildi. Bu yanlıştı. Bu sahte hikayeye ve onu neden ifşa ettiğimize bir göz atıyoruz.

23 Haziran 2019'da, Dedikoducu Polis bunu bildirdi Yaşam tarzı iddia edilen arkadaşları Lady Gaga onu Bradley Cooper ile çıkmaması konusunda uyardı. . Gazeteye göre, 'Bad Romance' şarkıcısı, Irina Shayk'tan ayrılmasının ardından Cooper'a 'her zamankinden daha yakın' olmuştu. Hikaye, Gaga'nın o sırada 'ilişkileri' ile halka açılmak istemediğini, çünkü kendisinin 'yuva yıkıcı' olarak damgalanacağından korktuğunu iddia ediyor. Sözde içeriden biri, Gaga’nın arkadaşlarının ona aktörle “fazla ciddileşmemesini” tavsiye ettiklerini, çünkü onun “kalbini kıracağına” ikna olduklarını söyledi.'Bir şeye veya birine tutkuyla bağlı olduğunda, sonuçlarını düşünmeden atlayacaktır. Bradley'nin sadece 'iyi' tarafını gördü Onunla çıkmak tamamen farklı bir hikaye ve işte o zaman gerçek Bradley Cooper'ı tanıyacaksın, ”diye ekledi kabataslak kaynak. Sözde kaynak Cooper, aynı zamanda çok talepkar ve başa çıkması zor olabilen bir 'oyuncu' idi, 'diye ekledi,' O sadece ilişkilerde en iyi kişi değil. ' Arkadaşları, arkadaşlıklarını bir sonraki seviyeye taşımalarından memnun değil. Şüpheli kaynak, çoğu endişeli ”dedi.

Bu 'arkadaşlar' Gaga'yı Cooper'dan korumaya çalıştıkları için ne kadar takdire şayan görünse de, bunların hiçbiri doğru değildi. Birincisi ve en önemlisi, Bradley Cooper ve Lady Gaga asla çıkmaya çalışmıyorlardı ve hiç çıkmadılar. Dedikoducu Polis bu sahte anlatıyı düzeltti birçok, birçok durumda . Bu sözde 'kaynaklar' ile ilgili olarak Yaşam tarzı İddiaya göre, bu hikaye kadar sahte olduklarından neredeyse eminiz. Dedikoducu Polis Gaga'ya yakın ve makalenin doğru olmadığını onaylayan bir kaynakla konuştu.

Magazin gazetesinin Gaga veya Cooper hakkında gerçek bir kavrayışı yok ve bu gülünç hikaye tarafımızdan ifşa edildikten sonra, dergi yanlış iddiasını temizlemeye çalıştı. Aylar sonra, güvenilmez yayın iddia edildi Lady Gaga, Bradley Cooper ile olan romantizminin ardından gözyaşlarına boğuldu. . ' Başlangıçta eski kostarların hiçbir zaman bir romantizmi yaşamadığını ve magazin sicilinin de güvenilmez olduğunu görünce, bu sahte hikayeyi çürütmek de zor olmadı.

Jaden Smith und Tyler Schöpfer

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.