Yaptı Lady Gaga yüzünden nişanını bitirmek Bradley Cooper? Bu yanlış söylenti geçen yıl bir tabloid tarafından bastırılıyordu, ancak Dedikoducu Polis çürüttü. Geçen yıl içinde iddia daha da gülünç hale geldi.

Şubat 2019'da, Yaşam tarzı kesinlikle hiçbir gerçek dünya kanıtına dayanmadan, Gaga ve Christian Carino'nun nişanlarını sonlandırmasının gerçek nedeni bu muydu Bir yıldız doğdu birlikte yıldızlar 'tamamen iç içe.' Son derece şüpheli kaynaklara atıfta bulunan tabloid, Cooper'ın o zamanki kız arkadaşı Irina Shayk'in yakın zamanlardaki yakın performansında Cooper ve Gaga'nın hit şarkıları 'Shallow' da 'şaşkına döndüğünü' söylemeye devam ediyor. Shayk'in Cooper'ın nasıl olduğu konusunda 'öfkeli' olduğu iddia ediliyor. Gaga ile 'anında kendini kaybetti'.Dedikoducu Polis o sırada iddiayı araştırdı ve o zamandan beri ortaya çıkan diğer tüm Gaga / Cooper söylentileri gibi Bir yıldız doğdu serbest bırakıldı, yanlıştı. Çok daha saygın bir satış noktası, İnsanlar, Gaga ve Carino'nun 'sadece işe yaramadığını' bildirdi. Güvenilir yayın, 'Uzun bir dramatik hikaye yok' diye yazdı. Şeyk ve Cooper'ın güneye doğru gittiğine dair söylentiler, ikilinin ödül sezonu boyunca kırmızı halıda birlikte görülmesine rağmen, yıl içinde dağılmış olsalar da, eşit derecede yanlıştı.

Bu ısrarcı söylentinin aylardır ne kadar yanlış olduğu ancak daha açık hale geldi. Lady Gaga, birçok röportajda iddiayı kapattı. Sadece günler sonra Dedikoducu Polis geçen Şubat ayında bu söylentiyi çürüttü, Gaga devam etti Jimmy Kimmel Canlı! Oscar kazanmasını kutlamak ve tartışmak için o ve Cooper’ın törende 'Shallow' ile ilgili samimi performansı. 'İnsanlar aşkı gördü ve tahmin et ne oldu? Pop yıldızı, görmeni istediğimiz şey buydu. 'Sanırım [Bradley ve ben] iyi bir iş çıkardık,' diye devam etti. Seni kandırdım!

Kasım ayında Oprah Winfrey ile yaptığı röportajda aynı şeyi tekrarladı. Bence basın çok aptalca. aşk dedikodularını söyledi . Elbette insanların aşık olduğumuza inanmasını istedik. Ve insanların Oscar'larda bu sevgiyi hissetmelerini istedik… bu bir performans olarak düzenlendi. ”

Bunların hepsi için oldukça utanç verici olurdu Yaşam tarzı tabloid herhangi bir utanç duysaydı. Dergi sürekli olarak yanlış olduğunu kanıtlasa da Dedikoducu Polis , çıkış noktası Gaga ve Cooper hakkında yanlış söylentiler yaymayı bırakacak gibi görünmüyordu. Eylül 2019'da, magazin gazetesi şunu iddia etti: Cooper, ilgilendiği 'tüm işaretleri' gösterdikten sonra 'kalbini kırdı' nihayet Shayk ile ayrılmasının ardından onunla bir ilişki kurmaya başladı. Kasım ayında dergi çıktıklarını iddia etti ama şimdi Cooper ondan ayrıldıktan sonra Gaga 'gözyaşları içinde' kaldı.

Dedikoducu Polis bu söylentilerin her ikisini de çürüttü ve diğer tüm sahte hikayeler geçen yıl başrol oyuncuları hakkında. Çıkmıyorlar ve hiç çıkmadılar. Romantik olarak birbirleriyle hiç ilgilenmediler bile. Görünüşe göre bu yalanı alıp baskı alanını dolduracak şekilde sürekli yeniden şekillendirmek çok kolay, ancak Dedikoducu Polis her seferinde bu hikayelerin tamamen kurgu olduğunu gösterecek.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Lady Gaga Nişanı Bradley Cooper Yüzünden Sona Erdirdi mi?' Gossip Cop, 22 Şubat 2019.

  • Goldstein, Joelle. 'Lady Gaga, Bradley Cooper'ın Romantik Söylentilerine Hitap Ediyor:' Evet, İnsanlar Aşkı Gördü '.' People, 28 Şubat 2019.

  • Oprah Winfrey. 'Lady Gaga’nın Evinde Herkes Hoş Geldiniz.' Elle, 6 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper Neredeyse Lady Gaga Romantizmi Bitirmeden Bir Nişan Yüzüğü Aldı?' Gossip Cop, 27 Eylül 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper Romance Fizzles'tan Sonra Lady Gaga‘ In Tears ’mı?' Gossip Cop, 9 Kasım 2019.

  • Scott, Hugh. 'Bradley Cooper ve Lady Gaga'nın Çıkması ve Ayrılması Hakkındaki Gerçekler.' Dedikoducu Polis, 24 Ocak 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.