Kylie jenner annesini 'terk etmedi' Kris Jenner ne de bir yıl önce yanlış bir şekilde 'saldırgan annenin kızının kariyerini yok edebileceğini' savunan bir rapora rağmen, o da uyardı. Dedikoducu Polis gerçek olmayan iddiayı tam olarak 12 ay önce bugün çürüttü ve zaman bir kez daha doğru olduğumuzu kanıtladı. Kylie'nin menajeri olarak annesinden kurtulmayacağından emin olduk ve bugüne kadar da olmadı.

2017 tarihli makaleye göre Yaşam tarzı , Kylie, E! Üretiminden önce 'Kris'i terk etmesi' için teşvik ediliyordu! 'Life Of Kylie' programını, yaşlı Jenner'ın 'modern ve farklı' bir dizi sunamayacağından korktuğu için 'Life Of Kylie' programı, makyaj patronunun istediği de buydu. Bu iddia, Black Lives Matter hareketini kola satmak için kullandığı için eleştirilen Kendall Jenner’ın Pepsi reklamının hemen ardından geldi. Bunu sözde bir kanıt olarak kullanan tabloid, Kylie için 'Kris'i kovmanın en akıllıca hareket olabileceğini' iddia etti. En genç Jenner dergiye göre, 'aynı senaryoda kolayca sonuçlanabilir.'

Elbette Kris, ailenin şöhretini ve servetini, Kim Kardashian’ın Ray J ile yaptığı kötü şöhretli kaseti de dahil olmak üzere skandallarına dayandırdı. Bununla birlikte, Dedikoducu Polis 365 gün önce matriarch temsilcisi tarafından temin edildi ki Kylie menajeri olarak Kris'i kesinlikle “terk etmeyecek” ya da kovmayacaktı. ve şimdi bir yıl sonra, yapmadığı açıktı. Kylie Şubat'ta kızı Stormi'yi doğururken, E'ye ne olacağı belli değil! dizi. Ancak açık olan şey, Kris'in 'çizmeyi' alamadığı ve kıdemli Jenner'ın rehberliğinde genç realite yıldızının başarısının katlanarak arttığıdır. Aslında, magazin dergisinin yanlış yazısından birkaç ay sonra, beyni Kris'in yardımıyla, Kylie’nin kozmetik markası 1 milyar dolarlık bir marka olma yolunda ilerliyor .

hat königin elizabeth zurückgetreten

Ek olarak, sadece üç hafta önce, Kylie'nin kendisinin hakkındaki yanlış söylentileri nasıl çürüttüğünü anlatan bir makalede Kris, erkek arkadaşı Travis Scott'u yönetiyor , Çeşitlilik açıkça belirtildiği gibi, “Kris Jenner'ın altı çocuğunu temsil eden tam bir müşteri listesi var” ve “Kylie, Kendall Jenner, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Kourtney Kardashian ve Rob Kardashian için işletme müdürü olarak görev yaptığını, ailenin ilk girdiği 2007'den beri açıkça belirtti. 'Kardashian'lara Ayak Uydurmak' ile halkın gözü. Tam 365 gün geçti ve Yaşam tarzı hala yanlış.

Dedikoducu Polis Kimin gerçekleri yayınladığını ve ziyaretçileri ve arama motorunu kurguyla kimin kandırdığını göstermek için zaman zaman geçmiş makalelere bakar. İlginç bir şekilde bu, magazin gazetesinin yıllardır sattığı yanlış bir anlatı. Örneğin, Mayıs 2015'te dergi, yanlış bir şekilde Kardashian-Jenner ailesi Kris'i kovacaktı .

O zaman, Dedikoducu Polis 'Kim, Khloe, Kourtney, Kendall ve Kylie, Kris'i menajerleri olarak kovmak için bir aile hesaplaşmasında bir araya geldiler' iddiasıyla çıkışı bozdu. Rapor, bir yıl önce sadece Kylie'nin Kris'e “botu” vermesine odaklandığında, o zamanlar ve yine sahteydi. Belki de prizin bir düzeltme yayınlama ve kötü bilgilendirilmiş Kylie kaynaklarını 'terk etme' zamanı gelmiştir.

Was ist mit Pablo Escobar passiert?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.