Kurt Russell ve Goldie Hawn Onlarca yıl birlikte olduktan sonra ayrılmadı, ancak bugün tam olarak bir yıl önce, bir tabloid yanlış bir şekilde ayrıldığını iddia etti. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında yanlış haberciliği çürüttü. İkisi bir yıl sonra hala mutlu bir şekilde birlikteler.

20 Kasım 2019'da, TAMAM MI! iddia edildi Russell ve Hawn ayrılmaya karar vermişti 35 yıldan fazla bir süre sonra. Magazin dergisinin şüpheli kaynaklarına göre, ilişkide işler 'gergindi' ve çift, bir yılın büyük bir bölümünde tamamen ayrı hayatlar yaşıyorlardı. Çıkış, ikilinin 'yalanlardan, ihanetlerden ve sürekli kavgadan' çok yorulduklarını ve nihayetinde hepsini iptal etmek için 'acı verici bir karar verdiklerini' iddia etti. Kaynak, kavgaların çoğunlukla 2017'de başladığını söyledi ve iki kişi 'her ikisi de söylentileri' yüzünden tartıştı.Tuhaf bir şekilde, magazin gazetesinin sahte makalesini yayınladığı hafta, hem Hawn hem de Russell, Noel Günlükleri Russell'ın Noel Baba rolünü oynadığı ve Hawn'ın Bayan Claus rolünü üstlendiği bir Netflix filmi. Uzun zamandır çift, ailesinin geri kalanıyla birlikte etkinliğe katıldı. Tüm grup mutlu görünüyordu, ancak Hawn ve Russell birlikte özellikle memnun görünüyorlardı. Hawn, kendisi ve Russell'ın zaten ailelerinin Noel tatilini planladıklarını bile söyledi.

Artık tam bir yıl geçtiğine ve derginin makalesinden hiçbir şey meyve vermediğine göre, Dedikoducu Polis doğru anladığımızı güvenle söyleyebiliriz. Bu aydan daha erken, Russell ve Hawn oğullarıyla kahvaltı yaparken görüldü Wyatt, her şeyin normal göründüğü yer. Russell, kendisi ve Hawn şu anda çekim yaparken Noel Baba sakalının tamamını bile spor yapıyordu. Noel Günlükleri 2 birlikte. Sonsuza dek birlikte olan bir çifti mutlu bir şekilde oynadıklarına bakılırsa, efsanevi çiftin Hollywood eşdeğeri kadar mutlu olduklarını varsaymanın güvenli olduğunu düşünüyoruz.

Ancak diğer magazin dergileri, çiftin ilişkisinin gücünü kabul etmeyi reddediyor. Geçtiğimiz Haziran, Küre , kardeş yayını TAMAM MI! , iddia edildi Russell ve Hawn romantizmini kurtarmaya çalışıyorlardı yıllarca süren sözde kavgalardan sonra. Dedikoducu Polis ayrıca baskın National Enquirer , hakkında sahte bir hikaye yayınladığı için iki magazin dergisinin başka bir kardeş çıkışı Hawn, Russell'ın onunla evlenmesini talep ediyor yoksa onu terk eder . Bahsettiğimiz gibi, uzun süredir devam eden çift, oldukları gibi mükemmel: aşık, evlenmemiş ve mutlu. Aksi iddia edilen bu çeşitli makaleler sadece temelsizdir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.