Michael Douglas kesilmedi Kirk Douglas ' niyet. Çok yanıltıcı bir tabloid raporu gerçekleri yanlış anlıyor. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.Kirk Douglas bu ayın başlarında şaşırtıcı 103 yaşında öldüğünde, tüm servetini - görünüşe göre 60 milyon dolarlık bir mahallede - hayır kurumuna bıraktı. The National Enquirer Çıkış 80 milyon dolar olduğunu iddia etse de, hikayesinde bu kısmı doğru anlıyor. Ünlülerin net değeri genellikle en güvenilir haber kaynakları tarafından bile tahmin edildiği için, dergiye bu konudaki şüphenin avantajını vereceğiz. Gazetenin yanlış gittiği yer, Kirk’ün oğlu Michael ya da ailenin geri kalanı için geriye ne kaldığını nasıl tanımladığıdır.'Ailesi, onları vasiyetinden çıkardığı için bir kuruş almayacak!' tabloid, hikayenin ilk paragrafında ilan ediyor. Bir alt başlıkta dergi, 'Oğullar hiçbir şey almaz' diyor. Her şey teknik olarak doğru gibi görünse de, yayın açıkça gerçekleri sansasyonelleştirmeye çalışıyor. Kasıtlı olarak, Kirk’ün eylemlerinin cezalandırıcı olduğunu ya da Kirk ve oğullarıyla bir tür anlaşmazlık yaşandığını gösteriyor.

Gerçek şu ki, Michael Douglas çok zengin, 200 milyon doların kuzeyinde bir yerde. Kirk, hali vakti yerinde ailesinin zaten muazzam servetine katkıda bulunmak yerine, tüm servetini takdir edilecek bir hayır kurumuna verdi. Magazin gazetesi, Kirk Douglas’ın ölümünü ailesini çamurda sürüklemek için bir fırsat olarak kullanıyor.The Enquirer bunu geçen hafta yapan tek gazete de değildi. Tabloid’in kardeş yayını Star bunu iddia etme fırsatını aldı Michael Douglas ve Catherine Zeta-Jones evliliklerini kurtarmaya çalışıyorlardı Kirk’ün ölümünden sonra. Tatsız makale çürütüldü Dedikoducu Polis Michael'ın sözcüsü ile görüştükten sonra bize “Catherine tüm süreç boyunca Kirk, Michael ve [Kirk'ün karısı] Anne'ye daha fazla destek olamazdı. Çok sağlam evli bir çiftler. '

Michael Douglas ile ilgili haberler söz konusu olduğunda hiçbir magazin gazetesine güvenilemez. Dedikoducu Polis hikayeleri bozdu Küre ayrıca, başka bir kardeş yayın National Enquirer ve Star . Tabloid, geçen yıl Michael'ın kanserden öldüğünü iddia eden bir değil iki yanlış haber yayınladı. Geçen Mart, bunu savundu aktörün sadece ayları vardı yaşamak. Aylar sonra, Michael hala çok yaşarken, Michael 'boşa gidiyordu' kanserin nüksetmesinden. Her iki hikaye de doğru değildi ve bu magazin dergilerinin hiçbiri ciddiye alınmamalıdır.

Kaynaklar

  • Scott, Hugh. 'Michael Douglas Kanserin Nüksetmesinin Ortasında 'Uzaklaşıyor mu?' Gossip Cop 23 Ekim 2020.  • Shuster, Andrew. 'Michael Douglas'ın Kanser Döndükten Sonra Yaşayacak Ayları Var mı?' Dedikoducu Polis, 13 Mart 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Michael Douglas, Catherine Zeta-Jones, Babası Kirk'ün Ölümünden Sonra Evliliği Kurtarmaya mı Çalışıyor?' Gossip Cop, 19 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.