kim Kardashian 2020 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oy pusulasını kullandığını sosyal medyada duyurdu, ancak soru hala devam ediyor: kimin için?

https://twitter.com/KimKardashian/status/1323722439449141249Kardashian, siyasi eğilimler açısından bir bukalemun olmuştur. Oyunu kimin kazandığına dair bir tahminde bulunmadan önce kişisel gelişimini düşünün.

Kim Bir Zamanlar Kendini 'Liberal Cumhuriyetçi' Olarak Gördü

İçinde 2012 röportajı Gardiyan Kardashian, ilk kez Obama için oy kullanmasına rağmen “liberal bir Cumhuriyetçi” olarak tanımlandı. Yazar Emma Brockes'a, o zamanki aday olan Mitt Romney'i eşcinsel evliliğe karşı duruşu nedeniyle rahatsız edici bulduğunu söyledi.

O yılki seçimlerle ilgili olarak 'Hangi yöne gideceğimi bilmiyorum,' dedi.

Kardashian’ın Başkan Donald Trump ile Bağlantısı

Netflix dizisi için David Letterman ile salgın öncesi bir röportajda, Sıradaki Konuğumun Giriş Yapmasına Gerek Yok Kardashian'dan onu savunması istendi Trump yönetimi ile ittifak Haziran 2018'de şiddet içermeyen uyuşturucuyla ilgili bir suçtan ömür boyu hapis cezasına çarptırılan 63 yaşındaki büyük büyükanne Alice Marie Johnson'ı affetmek için kulis yaptı. Doğal olarak Kim, işi hakkında konuşurken dikkatli bir yaklaşım benimsedi. .

Letterman'a 'Umarım, sonraki çoklu yönetimlerde Beyaz Saray ile birlikte çalışıp onlara merhametlerde yardımcı olacağım,' dedi.

Kardashian, Başkan Trump ile olan ortaklığının tartışmalı olduğunun farkında. Bir CNN’den Van Jones ile Nisan 2019 röportajı , “Kararı, bir hayat kurtarmak ya da belki benim hakkımda kötü tweet'ler ya da birkaç günlüğüne kötü bir haber almak gibi bir yerde tarttım. Size garanti ederim, parmaklıklar arkasında oturanların başkanın kim olduğu umurunda değil. Sadece bu rahatlamayı istiyorlar. Ve bu yüzden bunu yapabilseydim, umurumda değil, ”diye devam etti.

Kardashian, 2020 ile ilgili olarak Letterman'a 'Kime oy verdiğimi biliyorum' dedi ve bunu bıraktı.

Kim 2016'da Hillary Clinton'a Oy Verdi - O Bir Demokrat mı?

Kardashian’ın şu anki kaçamaklığı, 2016 yılının tam tersidir. GQ'ya söyledi Demokrat olduğunu ve Hillary Clinton'a oy vermeyi planladığını.

Yazar Caity Weaver'a 'Büyüdükçe, ailemin oy vereceği şey yerine benim için en iyi olanı seçtim' dedi.

Kardashian, web sitesinde Eylül 2016'da yaptığı açıklamada, “Hiç şüphesiz Hillary'nin yanında olduğumu öğrendim. Ben onunla. Hillary'nin ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine ve bu iş için en nitelikli olduğuna inanıyorum. Bu yıl sadece kendime değil çocuklarıma da oy veriyorum ve kararımı verirken bunu dikkatlice dikkate aldım. '

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Özçekimimi aldım !!! Onun konuşmasını ve ülkemiz için hedeflerini duymasını gerçekten çok sevdim! #HillaryForPresident

Tarafından paylaşılan bir yayın Kim Kardashian Batı (@kimkardashian) 6 Ağu 2015, 20:40 PDT

Kim Kardashian, Kanye’nin 2020 Adaylığı Üzerine

Kardashian çoğunlukla kocası konusunda sessiz kaldı. Kanye West’in adaylığı . Dört Temmuz'da, aday olacağı duyurusunu bir Amerikan bayrağı emojisi ekleyerek retweetledi:

Ancak bu, onun akıl sağlığı sorunları hakkındaki kamuoyuna yaptığı açıklamadan önceydi ve bugünkü gönderi, kocasını ülkeyi yönetmeye uygun gördüğüne dair hiçbir ipucu sunmuyordu.

Belki ileride seçimini açıklar ya da belki mezara götürür. Kim bilir?

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.