Yaptı Khloe Kardashian bir yabancı tarafından 'hamile' mi? Bir magazin gazetesinin bildirdiği buydu. Dedikoducu Polis Kararımızın doğru olduğundan emin olmak için söylentiyi ele almadan önce biraz zaman vermeye karar verdik.

'Khloe bir Yabancı Tarafından Devrildi!' manşeti haykırdı KB . Bununla birlikte, çoğu kez itibarını yitiren çıkış, makaledeki bu iddiayı hızla geri çekti, çünkü yayının neredeyse kesinlikle sahte kaynağı bile Kardashian'ın aslında hamile olduğunu söyleyecek kadar ileri gitmeyecekti.Bunun yerine makale, Kardashian'ın kızının babası Tristan Thompson tarafından defalarca aldatıldıktan sonra özgüvenini artırmak için bir dizi 'ganimet çağrısı' yürüttüğünü iddia etti. Kaynaklar, dedikodulara Kardashian'ın çeşitli meselelerinin 'her iki taraftan da beklentileri olmayan iplerle bağlanmış eğlence' olduğunu söylese de, çıkış, arkadaşlarının Kardahsian'ın 'tekrar hamile kalacağından korktuğunda ısrar etti - ve bu sefer onun kimin baban! '

Sözde 'içeriden' biri çıkışa, 'Bir yabancı tarafından hamile bırakılması onun için mutlak en kötü kabus senaryosu olurdu' dedi. Ama gidişatı oldukça kolay olabilir ve sonra ne yapardı. Kadashian'ın ihtiyaç duyduğu son şey, diye devam etti kaynak, 'başka bir ölümcül ataktan' başka bir bebek.

Kardashian, çeşitli 'özel buluşma uygulamaları' aracılığıyla 'ganimet aramaları' ile buluştu. Bu adamlar, Kardashian'ın 'birkaç saatliğine kendini iyi hissetmesine ve sonra onları çabucak unutmasına' yardımcı olan sözde 'yakışıklı adamlardı'. İçeriden şüpheli olan kişi bunun bir felaket olasılığı olduğunu vurguladı.

“Hayatının aşkı olduğunu düşündüğü bir adamla True yaşadı ve orada ne olduğuna bakın. Yalan söyleyen, hile yapan bir oyuncu olduğu ortaya çıktı. Şimdi çok az tanıdığı erkeklerle flört ediyor ve temelde benzer bir duruma tek başına ve hamile olarak düşebilir. ' Bu sözde içeriden birinin endişelenmesine gerek yoktu, çünkü bu hikaye tamamen yanlıştı.

Kardashian'ın 'ganimet aramaları' yapıp yapmaması, her şeyden önce onun dışında kimseyi ilgilendirmez. İkincisi, gazetenin makalenin en başında çektiği toplam yem ve anahtar, bu çıkışın sahip olabileceği neredeyse tüm güvenilirliği yok ediyor. Kapakta ve başlıkta neden Khloe Kardashian'ın 'bir yabancı tarafından hamile bırakıldığını' iddia etsin, eğer makalenin tamamı onun bir yabancı tarafından hamile bırakılmasının neden kötü olacağı spekülasyonuysa? Magazin dergilerinin bunu ve diğer sinsi hileleri yapmasının nedeni, okuyucuları kelimenin tam anlamıyla bilmesinin hiçbir yolu olmadığı bilgisine sahip olduğuna inandırmaktır. Ayrıca, Tristan Thompson'ı 'ölü atak' olarak adlandırmak biraz zor, çünkü kendisi, özellikle Kardashian'ınki, hem kızı hem de önceki bir ilişkisinden oğlu söz konusu olduğunda çok ilgili bir ebeveyn.

KB Hikayeyi yanlış anlatma konusunda bir üne sahiptir, özellikle konu Khloe Kardashian olduğunda, bu da neden Dedikoducu Polis bu hikayenin yanlış olduğuna karar verdi. Geçen yıl, karanlık tabloid iddia etti Kardashian, hile skandalı sırasında Thompson'dan ikinci bir bebeğe hamileydi Jordyn Woods ile. Dedikoducu Polis durumun böyle olmadığını kesin olarak kanıtladı. Dergi, bu yılın başlarında bunu bildirdiğinde kendini aştı. Kardashian, kayınbiraderi Kanye West’in çocuğuna hamileydi . Bu aynı zamanda tamamen sahte bir hikayeydi. Bazı kuruluşlar, onlara yalan söylemek anlamına gelse bile, okuyucuları ikna etmek için ne gerekiyorsa yapar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.