Kendall Jenner kolayca gezegendeki en sıcak süper modellerden biridir, ancak ün düzeyine ulaşmak için estetik ameliyat yaptırdı mı? Yıllarca, eleştirmenler onun genetik olarak kutsanmış olup olmadığını sordular veya bulunduğu yere ulaşmak için bir cerrahın yardımına ihtiyaç duydular. Jenner, yüzünde bir iş yapıldığını defalarca reddetti, ancak inatçı söylentiler devam ediyor.Bu adil bir soru. Jenner küçük bir ara idi Kardashians ile tutmak çekime başladı. Ve evrimi ergenlik çağının bir sonucu olsun ya da bıçak altına girmek olsun, dünya şüphesiz yüzünün değiştiğini gözleri önünde izlemiştir.Kendall Jenner’ın yıllar içindeki dönüşümüne bir göz atın ve çarpıcı görünümünün doğuştan bir nimet mi yoksa satın alınmış mı olduğuna kendiniz karar verin.

Kendall Jenner kimdir?

25 yaşındaki süper model Kendall Jenner, Kardashian-Jenner klanının ikinci en küçüğü. İki kızdan ilki Caitlin ve Kris Jenner (biyolojik kız kardeşi güzellik gurusu Kylie jenner ), o zaman 11 yaşındaydı Kardashians ile tutmak çekime başladı.KUWTK 2007'de 2009'da prömiyeri yapılan Jenner, Wilhemina Modelleriyle anlaşma imzaladı. İlk işi bir Forever 21 kampanyasıydı, ancak birkaç yıl içinde Balmain, Fendi ve Dolce & Gabbana gibi üst düzey moda şovlarında yürürken fırtına gibi podyuma çıktı. Jenner ayrıca Givenchy, Estee Lauder ve La Perla için kampanyalara katıldı ve sayısız moda dergisinde başyazıların yıldızı oldu.

2018'e gelindiğinde, Forbes ona dünyanın en yüksek ücretli modeli .

Jenner’ın yüzünün döndüğünüz her yerde olduğu gerçeği göz önüne alındığında, on yıldan uzun bir süre önce onu ilk gördüğümüzden beri görünüşünün değiştiği gerçeğini görmezden gelmek zor. Bazı meraklı hayranlar, şu anki görünümünün üzerine bir kaşını kaldırdı. Estetik ameliyatı oldu mu? Filtreler kullanıyor mu? Yoksa bu sadece yetişkinliğe doğru bir büyüme durumu mu?Plastik Cerrahi Söylentileri Nasıl Başladı?

Küçük kız kardeşini suçla. 2014 yılında Kylie Jenner'a sürekli dudak enjeksiyonu yaptırıp yaptırmadığı soruldu. Bunu defalarca reddetti ve yeni görünümünün dudaklarını dudak kalemi ile fazla çekmesinin bir sonucu olduğunu iddia etti. Sonunda Kylie, 2015 bölümünde itiraf etti. KUWTK 16 yaşında dudak enjeksiyonu yaptırdı.

'Ya dışarı çıkıp' Ah, evet, dudaklarımı yaptırdım 'desem?' Kylie sordu Karmaşık 2016'da. “Tüm bu anneler benim hakkımda ne düşünecek? Bu çocuklar, hayranlarım, deli olduğumu düşünecekler. Kötü bir etki yapmak istemedim. İnsanların, kendini iyi hissetmek için dudaklarını yaptırman gerektiğini düşünmelerini istemedim. Ama bu konuda yalan söylememin daha çılgınca olduğunu düşündüler çünkü çok açıktı. Keşke dürüst ve dürüst olsaydım. '

Kylie’nin itirafı arasında Kris Jenner’ın dürüstlüğü yüz germe ve Jenner’ın üvey kız kardeşleri Kim ve Khloe Kardashian hakkında tonlarca spekülasyon iş yaptırdı İnsanlar yardım edemez ama Kendall'ın da bıçağın altına girip girmediğini merak eder.

Instagram hesabını 2016'da sildiği gerçeği, sadece tam yüz rekonstrüksiyonu için düşük kaldığına dair spekülasyonları besledi. Kylie, Facebook'ta canlı yayın yapmak için kız kardeşinin makyajını yaptıktan sonra, söylentiler zirveye ulaştı.

Kendall web sitesinde bir gönderide, 'Birdenbire, fotoğraflarımız 'OMG Kendall dudaklarını yaptırdı ve tam yüz rekonstrüksiyonu yaptı - elmacık kemiklerine bakın, burnuna bakın!' Ben de bu ÇILGIN bir şey gibiydim. O zaman ona değinmedim bile. Çünkü bunu ele alırsam, insanlar 'Ah, yani kendini savunuyor - suçlu olmalı' gibi olacak. '

Hepsi çok yorucu, diye devam etti. “Bir model olarak yüzümü neden yeniden inşa ettireyim? Mantıklı bile değil. Çılgınca çünkü bazen insanların kaybetmemi istediğini hissediyorum. '

Ama gevezeliği bastırmaya yetmedi. Son birkaç yıldır değişen bakışlarına bir göz atın ve şüphecilerle aynı fikirde olup olmadığınızı görün.

Kendall Jenner’ın Yüz Dönüşümü

Kendall, 2012'de yeni yüzlü bir 17 yaşında görünüyor. Açlık Oyunları prömiyer. Minimal makyajla burnunun ve dudaklarının gerçek şeklini görebiliriz.

Kendall Jenner 2012

(DFree / Shutterstock.com)

Kendall pistte çalışırken 2015'te önemli değişiklikler görmüyoruz. Ancak, göz makyajı onun daha olgun görünmesini sağlıyor ve tanıştığımız bebek yüzünden çok uzak. KUWTK.

Kendall Jenner 2015 New York moda haftasında podyumda yürüyor

(FashionStock.com / Shutterstock.com)

Wer ist Shaq o Neal Dating

2016'da Kendall’ın yüzü ve burnu daha ince görünüyor. Ancak, bu küçük değişikliklerin şekillendirmeden kaynaklandığından şüpheleniyoruz. Ne de olsa ablası Kim kontur kraliçesi .

Kendall Jenner 2016 Met Gala

(Ovidiu Hrubaru / Shutterstock.com)

2018'de Kendall, birkaç yıl öncesine kıyasla dudaklarını dolgunlaştırmış gibi görünüyor, bu da şu soruyu akla getiriyor: dolgu maddesi mi yoksa Photoshop mu? Belki de ikisi de değildir! Küçük kız kardeşi Kylie'den bir ipucu almış ve bu durum için dudak kalemini abartmış olması tamamen mümkün.

Kendall Jenner, 2018

(Andrea Raffin / Shutterstock.com)

Ertesi yıl, 2019'da dudakları yeniden daha küçük görünüyor. Dolgu maddelerinin dokuz ay kadar kısa sürdüğü biliniyor - belki de bu farkı açıklayabilir.

Ekim 2020'de Kendall, ince, köşeli yüzlü, dolgun dudaklı (yine) ve çocukluk özelliklerine yaklaşmayan jilet kadar ince burun köprüsüne sahip bir selfie gösterdi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kendall (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir gönderi

Peki Kendall Jenner Estetik Ameliyat Oldu mu?

Jenner yıllar içinde görünüşünde değişiklikler yapmış olabilir, ancak yüzünün gerçekten yeniden yapılandırıldığını kanıtlamanın bir yolu yok. Bazen yeni bir görünüm için tek ihtiyacınız olan şekillendirme ve makyajdır ve Jenner sert bir şey yaptığını inkar etmeye devam eder. Onun sözüne güveneceğiz, ama aynı zamanda gelecekte bir itiraf olasılığını da masada bırakacağız.