Nicole Kidman ve Keith Urban, Altın Küre

(Getty Images)

Yaptı Keith Urban ve Nicole Kidman başka bir çocuk sahibi olmak için kavga mı ediyorsun? Geçen yıl bu kez bir tabloid iddia etti ama Dedikoducu Polis söylentiyi kapat. On iki ay sonra, her zamanki gibi yanlış kalır.Bir konuda TAMAM MI! geçen baharda yayınlanan, aktris ve müzisyene yakın olduğu varsayılan bir 'içeriden', çiftin daha fazla çocuk sahibi olma konusunda anlaşmazlığa düştüğünü iddia etti. Nicole Kidman, sözde 'umutsuzca' bir bebek daha 'yaşlanmadan önce' bir bebek daha istemişti, bu bir 'biyolojik bebek' ya da 'evlat edinme yolunu' seçmek anlamına geliyordu. Gölgeli kaynak Keith Urban, üçüncü bir çocuk yetiştiremeyecek kadar meşgul olduklarını hissettiğini söyledi. 'Kariyerleri zaten onları evlerinden bu kadar uzun süre uzaklaştırmaya zorluyor,' diyen şüpheli habercisi, Urban'ın 'Nicole'un her şeyin olduğu gibi daha iyi olduğunu görmeye geleceğini umduğunu' ekledi.

Hikaye, Kidman'ın medyada daha fazla çocuk sahibi olduğunu duyan herkes için açıkça yanlıştı. O yılın başlarında Big Little Lies yıldız söylemişti İnsanlar kendisi ve kocasının iki çocukla mutlu olduklarını. Ayrıca 2017'de Entertainment Tonight ile yaptığı röportajda aynı söylentiyi kapatmıştı, 'Sanırım şu an o noktayı geçtim ... ama sahip olduğum şeyden çok heyecanlandım.' Açıkçası, çok 'yaşlanmadan' önce başka bir çocuğa sahip olmak için 'çaresiz' değildi.

Takip eden yıl, diğer birçok magazin dergisi katıldı. TAMAM MI! bu anlatıyı zorlarken, Dedikoducu Polis güvenilir kaynaklardan (Kidman’ın kendi önceki ifadelerinden bahsetmiyorum bile) bunun doğru olmadığına dair güvence almak. Aslında, hatta Dedikoducu Polis 'S top Nicole Kidman / 2019 Keith Urban söylentisi Mutlu çift hakkında kaç tane dramatik hikaye ortaya çıktığı düşünüldüğünde bu dikkate değer. 2019 yazı boyunca, çeşitli gazetelerden eşlerin ailelerini birer birer genişlettiklerine dair sahte haberler geldi.

Göre Star, çift, şu ana kadar 'titrek' bir zeminde Kidman, 'birkaç haftalık' hamile olduğunu öğrendi IVF turunun ardından. The National Enquirer, Öte yandan, dedi ki Birden fazla başarısız IVF girişiminden sonra bir erkek bebek evlat ediniyorlardı . Bu iki hikayenin tamamen çelişkili doğası, onları ciddiye almaktan alıkoymak için yeterli olmalı, ancak emin olmak için, Dedikoducu Polis Nicole Kidman'ın bir sözcüsüne ulaştı ve her iki hikayenin de tamamen doğru olmadığından emin oldu.

Wann bekommt Joanna ihr Baby?

Kadınlar Günü, bu arada, kendi hikayesini yayınladı. ikisi bir erkek bebek evlat ediniyorlardı - ve ardından, sonraki ay, Kidman hamile olduğunu Instagram üzerinden açıklamıştı . Hadi, sanki tabloid doğru görünmeye bile çalışmıyor. Keith Urban’ın temsilcisi ilk makaleye güldü, Nicole Kidman’ın sözcüsü ise ikinci hikâyeyi “hiçbir gerçeği” olmadığı gerekçesiyle bir kez daha reddetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.