Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Katy Perry ve Orlando Bloom diye sordu Kanye Batı düğünlerini resmetmek için. Dedikoducu Polis ilk çıktığında hikayeyi bozdu. Geriye dönüp baktığımızda, hikayenin tamamen uydurma olduğu açıkça görülüyor.Nisan 2019'da, KB iddia edilen Perry, Bloom'un düğününe West'in başkanlık etmesini istedi . Çıkış, Perry'nin bir ay önce West’in kilise ayinlerinden birinde görülmesinden sonra hikayeyi uydurdu. Sahte dergi, Perry ve Bloom'un 'ünlü bir memur bulundurarak düğünlerinin büyük bir sıçrama yapmasını istediklerini' iddia eden 'sözde' bir kaynaktan alıntı yaptı. Ve Kanye'den daha iyi kim var? ' Sözde içeriden, 'O ve Katy çok eski dostlar, bu yüzden mantıklı. Orlando orada bir şeyler yapma fikrini de seviyor. ' Şüpheli içeriden biri ayrıca, “Kanye'ye sorulduğu için çok heyecanlandı. Bu, birçok düğünü yönetmesinin başlangıcı olabilir. Hizmetlerini diğer çiftlere sunmayı düşünüyor. 'Chip und Joanna werden geschieden

Bununla birlikte, anlatının tamamı sahteydi. Gazetecinin iddiasının üzerinden bir yıl geçti ve çift, pandemi nedeniyle evliliklerini erteledikten sonra hala evli değilken, hiçbir zaman West'i yönetme niyetinde değillerdi. Dedikoducu Polis o sırada Perry'nin bir temsilcisiyle görüştü ve çiftin West'ten kendileriyle evlenmesini asla istemediğini doğruladı. Ayrıca, Bloom daha güvenilir bir çıkış yaptı, İnsanlar dergi , ki okocaman bir düğün istemedi. Basitçe söylemek gerekirse, hikaye hakkında hiçbir şey doğru değildi.

Bu ilk değildi KB Perry, Bloom veya West hakkında yanlıştı. Yayın bozuldu Dedikoducu Polis Nisan 2018'de Perry ve Taylor Swift Londra'ya taşınıyordu . Sahte tabloid, Swift'in Joe Alwyn ile bir ev aradığını iddia etti ve Perry, Bloom ile 'muhtemelen Swift ile aynı bölgede' bir ev almayı planladı. Sözde içeriden biri, “Katy ve Orlando nihayet yerleşmeye hazırlar ve bunu yapmanın en iyi yolunun Hollywood sahnesinden çıkmak olduğunu düşünüyor” dedi. Şarkıcının Londra'ya taşınmadığını doğrulayan Perry'nin bir sözcüsü ile konuştuk. Dedikoducu Polis iki yıl sonra ve ortaya çıktığında sahte hikayeyi çürüttü. çift ​​hala Londra'da yaşamıyor.Ocak 2019'da, Dedikoducu Polis Rekoru, aynı kaynak tarafından başka bir yanlış iddiaya dayandırmak. Bu sefer iddia etti West ve Kim Kardashian dördüncü çocuklarına Donald Trump'ın adını veriyordu . İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi, yayına, 'Kanye, Donald Trump'a olan sadakatini ve savunduğu her şeyi gizlemedi, bu yüzden bağlılığını taahhüt etmesi için Başkan'ın adını muhtemelen vermek isteyecektir. Bu açıkça olmadı. West ve Kardashian, en küçük çocuklarına Donald değil Mezmur adını verdiler. Ayrıca, hikayeyi gülünç bulan o sırada çifte yakın bir kaynakla görüştük. Tabloid 'raporlarının' üzerine yazdığı her şey gülünç.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.