Katy Perry ve Orlando Bloom Hawaii'de tatillerde evlenmedi. Açıkçası yanlış olacağını iddia eden bir tabloid raporu. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir.

İçinde bir makale TAMAM MI! Avustralya geçen hafta pop simgesinin ve Karayip Korsanları aktör Hawaii'de evlenmeye ayarlandı. Gazetenin kapağındaki yanıltıcı başlıkta 'Sürpriz Hawaii Düğünü' yazıyor, sanki daha önce olmuş gibi. Sahip değil. Sözde bir kaynağa göre, düğün 'Noel / Yeni Yıl tatili boyunca' planlanıyor. Hawaii'de ya da tatillerde başka bir yerde olmadı.Güvenilir olmayan derginin belirttiği gibi, kesin nokta 'muhtemelen' Kauai olacaktır. Kaynak, 'Birlikte adaya birkaç kez gittiler ve sevgiyle geri geldiler,' diyor. Görünüşe göre içeriden biri düğünün ne zaman olacağını biliyor gibi görünse de, çiftin daha önce bulunduğu bir yerde 'muhtemel' olması dışında tam olarak nerede olduğunu bilmiyor. Tüm hikaye sadece saçma.

Yine de çıkış, Perry'nin yıllar önce eski kocası Russell Brand ile yaptığı düğünden sonra bu kez daha 'sade' bir şey aradığını iddia ederek anlatıyı zorlamaya devam ediyor. Şüpheli kaynak Bloom'un gemide olduğunu iddia ederek, “Orlando her zaman gösterişli bir şey yapmaktan kaçındı. Büyük bir ünlü düğünü istemiyor. '

Merakla, şüpheli yayının sözde kaynağı Bloom'un 'büyük bir ünlü düğünü' istemediğini iddia ediyor, ancak çıkış, Miley Cyrus, Taylor Swift, Kate Hudson, Justin Theroux, Liv Tyler ve diğer ünlüleri içeren bir konuk listesinden bahsediyor. Bu bize kesinlikle büyük bir Hollywood düğünü gibi geliyor. Dergi, cesurca ve özür dilemeden kendisiyle çelişiyor.

Şimdi tatillerden birkaç gün sonra ve çift evli değil. Bu ayın başlarında, çiftin istediği mekanın müsait olmaması ve hiçbir tarihin kamuya açıklanmaması nedeniyle düğünün ertelendiği sızdırılmıştı. İle yakın zamanda yapılan bir röportajda Vogue Hindistan , Perry, kendisine sorulduğunda yeni bir bilgi paylaşmadı . Ayrıca dün şunu da belirtmek gerekir ki, Bloom kendi fotoğrafını yayınladı karla kaplı bir güvertede duruyor. Oyuncu, Hawaii sahilinde Perry ile evlenmek yerine Aspen'de kayak yapmaktan keyif alıyordu.

A listesindeki çift söz konusu olduğunda tabloid hiçbir şey bilmiyor. Ağustos ayında, yanlış bir şekilde bildirildi Perry ve Bloom bir bebek bekliyorlardı . Makale, Perry'nin Bloom’un yeni şovunun galasına katılırken 'bebek yumruğu' ile görüldüğünü iddia ediyordu. Karnaval . Magazin gazetesi, Perry'nin 'parladığını', 'bütün gece karnını koruduğunu' ve 'Orlando'nun ayın üstünde göründüğünü' yazarak, tüm alışıldık kinayeleri çıkardı. Tamamen saçmaydı, çünkü Dedikoducu Polis o zaman onaylandı. 'Roar' şarkıcısı Ağustos'ta hamile değildi, şu anda hamile değil ve çift geçen hafta evlenmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.