Yaptı Katy Perry ve Orlando Bloom geçen yıl neredeyse bölündü mü? Bir tabloid, oyuncunun nişanlısının daha yüksek şöhret seviyesi tarafından tehdit edildiğini iddia etti, ancak Dedikoducu Polis Bir yıl önce bugün hikayeyi çürüttü. İddianın ne kadar sahte olduğu şimdi daha da açık.

16 Mart 2019'da yayınlanan saçma bir makalede, Star iddia edilen Bloom ve Perry düğünlerini iptal edebilir 'ünlü statülerindeki dengesizlik' nedeniyle. Sözde bir kaynak, 'kazanma güçleri arasındaki farkın bir felaket reçetesi olduğunu ve bunu herkes görebileceğini ... Orlando kariyerini büyütmek istiyor, ancak yıldızı yükselmeye devam eden Katy'dir.' Şüpheli içeriden biri ayrıca dergiye Bloom'un arkadaşlarının ona 'düğüne acele etmemesini' ve önce 'bir çift olarak çalıştıklarını kanıtlamasını' söylediğini söyledi.Hikaye açıkça yanlıştı. Tabloid, Perry ve Bloom’un servet dengesizliğinin ilişkilerini nasıl etkileyebileceğini açıklamadı bile. Kendisi de çok ünlü bir aktör olan Bloom'un, gelecekteki eşinin bir şarkıcı olarak başarısı karşısında kendisini tehdit altında hissedeceğini düşünmek için hiçbir neden yok. Çiftin ünlü statüleri sıfır toplamlı bir oyun değil: ikisi de biri diğerini engellemeden büyümeye devam edebilir. Ve eğer tüm bunlar hikayenin sahte olduğunu netleştirmediyse, çifte yakın güvenilir bir kaynak da güvence verdi Dedikoducu Polis tamamen sahte olduğunu.

Magazin gazetesi, açıkça, çiftin ayrıldığını açıkça söylemek yerine 'ayrılabileceğini' iddia ederek tüm temellerini örtmeye çalışıyordu. Bloom ve Perry ayrılsaydı, dergi drama konusunda haklı olurdu ve eğer yapmazlarsa - belki de sorunlarını çözmüşlerdi. Ama öyle olsa bile, geçen yıl bu hikayenin şeffaf bir şekilde yanlış olduğunu kanıtladı. Perry ve Bloom hala çok birlikteler. Perry, 5 Mart'ta yeni şarkısı 'Never Worn White' klibinde o ve Bloom bu yaz ilk çocuklarını bekliyorlar. . Şarkıcı Instagram hikayesinde, 'Heyecanlıyım, heyecanlıyız ve mutluyuz,' dedi.

Yakın zamanda evliliklerinde potansiyel bir gecikme olduğunu duyurdukları doğru, ancak bunun nedenini muhtemelen tahmin edebilirsiniz: Bloom kısa süre önce söyledi The Times İngiltere o o ve Perry, koronavirüs nedeniyle hedef düğünü erteleyebilir . 'Seyahat edeceğiz ve kimsenin rahatsız hissetmesini istemiyoruz,' Karnaval Sırası aktör açıkladı.

Bu ilk değil Star bu tür temelsiz iddiaları okuyucularına dayatmaya çalıştı. 2017 yılında Dedikoducu Polis magazin gazetesinden bir makaleyi çürüttü Bloom, yakın tarihte 'ucuz bir kızdı' Londra'da bir kadınla 'şeker anne oynamasına' ve hesabı almasına izin veriyor. Geçen eylülde, magazin gazetesi sahte bir hikaye yayınladı. Perry, Bloom’un lüks yaşam tarzını finanse ediyordu oyuncunun kişisel mali durumu sıfıra inerken. Nedeni belli değil Star aynı saçmalığın defalarca yayınlanması konusunda çok ısrarcı, ancak her seferinde ne kadar yanlış olduğu sadece daha da anlaşılır hale geliyor.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Katy Perry, Orlando Bloom Daha Zengin ve Ünlü Olduğu İçin Split'e Doğru mu?' Dedikoducu Polis, 16 Mart 2019.

  • McCarthy, Tyler. 'Orlando Bloom, Katy Perry düğününün koronavirüs nedeniyle ertelenebileceğini söylüyor.' Fox News, 16 Mart 2020.

  • Lewittes, Michael. 'Orlando Bloom'un Tarihte' Cheapskate 'Olması Sahte Bir Haberdir.' Dedikoducu Polis, 18 Mayıs 2017.

  • Matis, Griffin. 'Katy Perry, Orlando Bloom’un Cömert Yaşam Tarzını Destekliyor mu?' Gossip Cop, 18 Eylül 2019.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.