J'den ayrıldıktan sonra amie Foxx geçen yıl söylentiler vardı Katie Holmes bölünmeyi pek iyi idare edemedi. Geçen yıl bir tabloid, Holmes'un dağılmasının ardından “açlıktan öldüğünü” iddia etti. Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırdık ve bulgularına katılmadık, ancak ilk kararımızın doğru olduğundan emin olmak için ikinci kez bakıyoruz.

Katie Holmes Kayboldu mu?

Bir yıl önce bu zamanlarda, tabloid, KB , iddia edilen Holmes, Foxx'tan ayrılmasından dolayı çok üzgündü kendini açlıktan ölüyordu. Dergi, Dawson's Creek Aktris, şarkıcıyla ilişkisi sona erdikten sonra, özellikle de “ilk haftasonunda 30'dan fazla kadını bekar bir erkek olarak eğlendirmesini” izledikten sonra perişan haldeydi. Hikaye ayrıca Holmes'un o sırada 20 kilo verdiğini ve iddiasını desteklemek için aktrisin çok çirkin bir fotoğrafını kullandığını belirtti.Katie'nin Jamie Foxx Üzerine Kalp Kırığı İddiası

Şüpheli hikayeye ek olarak, içeriden gizemli bir kişi şunu iddia etti: 'Kilo onu eritiyor, zavallı şey, ama daha da fazla kaybetme riski altında. Giysileri az önce üstünden düşüyor ve aklındaki son şey yemek. ' Adı bilinmeyen içeriden biri Foxx'un Holmes'un “kalp kırıklığı diyeti” nden sorumlu olduğunu sürdürdü ve Foxx'un “özgüvenine ve dolayısıyla sağlığına gerçekten çok şey kattığını söyledi. Stres ve kalp kırıklığı onu fiziksel olarak mahvediyor ve şu anda yemek için fazla hasta hissediyor. Katie, öyleyse günde 500'den fazla kalori alamaz. '

Was ist der Nettowert von Lebron James?

Dergide yalnızca isimsiz ve izlenemeyen bir kaynağın sözleri ve onun düzmece anlatısını anlatmaya çalışmak için Holmes'un bir boş resmi vardı. Gossip Co Ancak p, araştırmamızı yaptı ve Holmes'un bir sözcüsüne ulaştı ve bize parçanın uydurma olduğunu kaydetti. Holmes kendini aç bırakmıyordu ve açıkçası tabloid, oyuncunun sağlıksız bir tasvirini yaratmaya çalıştığı için utanmalıydı.

Katie Holmes'da Gerçekte Neler Oluyor?

Bu, derginin Holmes'un özel hayatından kâr elde etmek amacıyla yarattığı ilk sahte hikaye değildi. Çıkış, dokuz ay önce iddia etti Holmes, Foxx’un çocuğunu tek başına büyütüyordu . Takip eden herkes için Batman Başlıyor yıldız, anlaşılan Holmes asla hamile değildi. Yine de Dedikoducu Polis Aktrisin o sırada üç aylık hamile olduğunu iddia eden sahte parçaya baktı. Bazı ünlüler hamileliklerini gizlemiş olsalar da Holmes ve Foxx’un “bebeği” aylar önce doğmuş olacaktı. Yanlış hikayeyi çürütdük.

Geçen yılın Kasım ayında, çıkış Holmes üç aylık hamileydi ve Foxx ya da Justin Theroux baba olabilirdi. Foxx ve Holmes o yılın Mayıs ayında ayrıldığından ve Holmes, Theroux ile ilgilendiğinden, hikaye hiçbir anlam ifade etmiyordu. Derginin hikayeleriyle her yerde olduğu belliydi. Dedikoducu Polis bu yanlış hikayeyi ortaya çıktığında bozdu.

Ellen degeneres portia de rossi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.