Hollywood dünyasında plastik cerrahi veya herhangi bir prosedür gizli bir şey değildir. Birkaç ünlü bıçak altına girdiğini itiraf etse de, magazin dergileri hala bir şeyleri düzeltmiş veya düzeltmiş olabilecek başkaları hakkında söylentiler yayıyor. Geçen yıl bir dergi bunu bildirdi Katie Holmes ayrıca 'çirkin ayaklarını' düzeltmeye çalışıyordu. Rağmen Dedikoducu Polis o sırada hesabı araştırdık, hikayeye ve ortaya çıkardıklarımıza bir göz atıyoruz.Katie Holmes 'Çirkin' Ayaklarından Nefret mi Etti?

365 gün önce Küre şunu belirtti Katie Holmes ayakları üzerinde acı çekiyordu . Bir kaynak gazeteye verdiği demeçte, oyuncunun vücudunun bazı egzersizler, kıstırmalar ve kıvrımlar sayesinde 'asla daha iyi görünmediğini', ancak Holmes'un 'çarpık ayak parmakları ve çirkin bunyonlarının' bir cerrahla görüşmesine yol açtığını söyledi.Jennifer Lawrence aus Brad Pitt

Katie’nin İmajını Yenileme Kararlılığı

İçeriden ayrıca şunu belirtti: Deli para aktris, 'kemik traşlama ve yeniden hizalama tedavilerindeki ağrı' konusunda uyarıldı, ancak Holmes cesaretini kırmadı. İsimsiz muhbir, 'İyileşme üç aya kadar sürebilir ve etrafta dolaşmak için bir yürüyüşçüye bile ihtiyaç duyabilir, ancak Katie bunu düzeltmeye kararlı!' Diye ekledi. Küre operasyonun nedeninin Holmes'un moda dünyasındaki 'ününü' yükseltmek olacağını sürdürdü. Bu bilgi parçası biraz tartışmalıydı çünkü Holmes modaya uygun görünümüyle tanınır ve sokak stili. Yine de tabloid, aktrisin 'moda ikonu olarak yeniden ortaya çıkmak' istediğini açıkladı.

Hayır, Katie Ayaklarını veya Vücudundaki Herhangi Bir şeyi Düzeltmedi

Katie Holmes, New York'ta en çok fotoğrafı çekilen ünlülerden biridir. Örneğin Holmes yeni erkek arkadaşıyla öğle yemeği yediğini fark ettim , Emilio Vitolo Jr. ve babası Emilio Sr. Dawson's Creek yıldız düzeltici ayak ameliyatı yaptırdı, oyuncu yürüyemeyecekti bile. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis fikrini düzeltti Holmes estetik ameliyat oldu daha önce vücudunda yapıldı. Ek olarak, bize makalenin uydurma olduğunu söyleyen aktrisin temsilcisiyle konuştuk. Hatta birinin ayakları hakkında böyle bir hikaye yaratmak bile saçma ve zalimliktir.Warum ließen sich Miranda Lambert und Blake Shelton scheiden?

Katie Holmes Hakkında Tabloids'den Daha Fazla Yalan

Ancak derginin Holmes hakkında yine yanılmış olması şaşırtıcı değil. İki yıl önce Küre iddia edilen Holmes sadece para için rol alıyordu . Güvenilir olmayan kağıt, aktrisin Tom Cruise'dan boşanmasının ardından maddi olarak mücadele ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan aktrisin temsilcisiyle konuştu.

Bu yılın başlarında Küre iddia edilen Holmes erkekleri ve Hollywood'u bırakıyordu . Gazeteci, aktrisin Jamie Foxx'tan ayrılmasının ardından Hollywood'dan kaçtığını iddia etti. Bu da doğru değildi. Holmes, eğlence endüstrisinden ayrıldığını ya da çıktığını da söylemedi. Nitekim son filmi Sır: Hayal Etmeye Cesaret Et sadece akış hizmetlerinde yayınlandı ve Vitolo ile olan tarihleri ​​iyi belgelendi. 'Çirkin ayaklar' hikayesi, güvenilmez tabloid'den gelen bir başka aşağılayıcı haberdi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.