Katie Holmes ve Jamie foxx Mayıs 2019'da ilişkilerini sona erdirdi , ancak her iki yıldızın da her görüldüğünde ve olası bir tarihle birlikte bölünmeleri hala ortaya çıkıyor. Eski düşük anahtar çifti, romantizmleri konusunda çok sessizdi, ancak bu, magazin dergilerinin kendileri hakkında hikayeler uydurmasını engellemedi. Geçen yıl, eski çiftin ayrıldığına dair haberler çıkmadan önce, Holmes'un Foxx'un onunla bir bebek sahibi olmasını istediğine dair bir söylenti yayıldı. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında hikayeyi araştırdı ve yanlış olduğunu buldu.

Temmuz 2019'da National Enquirer iddia etti Katie Holmes, oyuncu ona bir bebek verirse, Jamie Foxx ile romantizmine devam etmeye istekliydi. . Magazin, bunun 2019'un sonunda olması gerektiğini savundu. Sözde içeriden biri dergiye, “Katie ilişkilerinin bir sonraki aşamasına geçmek ve en geç 2020'nin başlarında hamile kalmak istiyor” dedi.Sözde içeriden biri, aktrisin çok geç olmadan genç kızı Suri Cruise'a bir kardeş vermek için 'çaresiz' olduğunu söyleyerek devam etti. Şüpheli içeriden biri, Holmes'un sözde 'etek avcısı' olarak ünlenmesi nedeniyle başlangıçta Foxx ile bebek sahibi olma konusunda 'isteksiz' olduğunu, ancak oyuncunun yeni bir olgunluk seviyesine ulaştığını ve olmaya hazır olduğunu ekledi 'Çocuğunun babası.' Adı bilinmeyen bu içeriden, Foxx'un zaten iki kızı olan Corrine (26 yaşındaki Corrine ve 10 yaşındaki Anelise) babasıyken baba olmaya hazır olmadığını iddia etmesi biraz abartılı. Ayrıca, Holmes'un Foxx'un ona bir çocuk vermesini 'talep ettiğini' iddia eden bu şüpheli içeriden biri de aşırı dramatikti, ancak şaşırdığımızı söyleyemeyiz.

Ne olursa olsun, Dedikoducu Polis O sırada daha saygın bir kaynakla konuştu, Holmes'un bir sözcüsü, hikayenin yüzde 100 yanlış olduğunu onayladı. Jamie Foxx ve Katie Holmes artık çıkmıyor olsa da, Dedikoducu Polis güvenilmez gazeteyi kırdı, iddia ettiği için Katie Holmes, ayrılmalarının ardından Jamie Foxx'un 'saçma sapan' konuşmasına başladı. Hikaye iddia etti ki Dawson's Creek aktris, eski erkek arkadaşını dinleyen herkese çarpmak için her fırsatı değerlendirdi. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: “Katie, ayrıldıklarından beri kalitesiz ilişkilerini sergileyerek onu aşağılamaya nasıl devam ettiğine dayanamıyor. Adını bir dizi tuzlu hakaret olmadan asla söylemez. ' Dedikoducu Polis ancak buna bir nebze bile inanmadı. Holmes'un bir temsilcisi bize hikayenin doğru olmadığını ve şüphelerimizi doğruladığını söyledi.

Bu hikaye yayınlanmadan aylar önce, Enquirer bunu iddia etmek için Foxx, Holmes ile hâlâ birlikteyken eski kız arkadaşı için bir ev satın alıyordu. . Sahte makale, aktörün Holmes'un arkasından kızı Anelise'nin annesi için bir eve döndüğünü ve o sırada Holmes ile 'ilişkisini' 'ciddiye almadığını' iddia ediyordu. Hikaye tam bir kurgu eseriydi. Foxx kızı için bir ev satın aldı, bu yüzden elbette eski sevgilisi annesi olduğu için orada yaşardı. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi reddetti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.