Hiç duymadıysanız Kaitlin Bennett bunun için daha iyi durumda olabilirsin. Ama “Kent State Gun Girl” a aşina olan geri kalanlarımız için, onun üniversite günleri hakkında müstehcen bir söylentinin dibine inmemiz şart. Neredeyse iki yıldır, insanlar özgürlükçü silah hakları aktivistinin Kent Eyaleti kardeşlik partisinde kendisine dışkılandığını iddia ettiler. Kaitlin Bennet'in kaka hikayesinin nasıl başladığını ve herhangi bir gerçeğin olup olmadığını öğrenin.Kaitlin Bennett Kimdir?

25 yaşındaki Kaitlin Bennett, silah hakları aktivisti ve tartışmalı bir sosyal medya kişiliğidir. İlk kez 2018'de mezuniyetini kutlamak için Ohio Kent Eyaletinde bir AR-10 taşıdığında ulusal ilgi gördü.Bob Marleys Todesursache

'Artık @ KentState'ten mezun olduğuma göre, sonunda kampüste silahlanabiliyorum,' Bennett tweet attı biyoloji derecesini kazandıktan sonra. 'Öğrenci olarak bunu yapabilmeliydim - özellikle 4 silahsız öğrenci bu kampüste hükümet tarafından vurularak öldürüldüğünden beri.'

Bennett, dikkat çeken maskaralıklarından bir marka oluşturmaya çalıştı. Onun üzerinde Youtube kanalı Liberty Hangout , 'İnternetteki en nefret edilen muhafazakar kadın' olmakla övünüyor. Videoları genellikle liberallerle sokaktaki adam tarzı röportajlarda yüzleşmeyi içeriyor. Başlıklar, 'Hükümet Saçınızı Kestirmenizi İstemiyor' dan 'Dems KOMÜNİZMİ Kucaklasın' a kadar uzanıyor.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Kaitlin Bennett (@ kait.meow) tarafından paylaşılan bir gönderi

Ancak kamuoyunda görünmesinin hararetli tepkiler uyandırdığı biliniyor. Şubat 2020'de Ohio Üniversitesi'ne geldi ve öğrencileri Başkanlık Günü hakkında sorguladı. Yüzlerce protestocu Bennett'i selamladı ve o aceleyle çıkmak zorunda kaldı.Bennett aşırılık yanlısı ve dikkat çekici görüşleri konusunda pişmanlık duymuyor. Birinci sınıf OU öğrencisi Samantha Sucre, Yuvarlanan kaya Bennett'e kendisini “gururlu renkli bir kadın” olarak tanımladığı bir tweet'i sordu. Beyaz olan Bennett, 'Cinsiyetimi değiştirebilirsem ırkımı değiştirebilirim' cevabını verdi.

Angelina Jolie und David Beckham

Nisan 2020'de Bennett evli erkek arkadaşı Justin Moldow Bir Katolik töreninde, sosyal medyadaki eleştirmenlerin Covid dönemi bir düğünün sorumsuz olduğuna işaret etmesine rağmen.

Ancak, eleştirmenlerin Bennett'e attığı diğer suçlamalarla karşılaştırıldığında bu hiçbir şeydi. Birkaç yıldır onu özellikle aşağılayıcı bir suçlama takip ediyor.

Kaitlin Bennett'in Kaka Söylentileri Nasıl Başladı?

Şubat 2019'da KFC Barstool Sporları Bennett'in ('gezegendeki en dayanılmaz bekar kız') bir üniversite partisinde pantolonunu kaka yaptığını iddia eden kısır bir blog yazısı yayınladı. Söylenti orman yangını gibi patladı ve gittiği her yerde Bennett'e karşı cephane olarak kullanıldı. Çok sayıda eleştirmenle karşılaştığı bu klipler derlemesine bir göz atın:

richard gere verheiratet mit julia roberts

Twitter kullanıcıları da Bennett'te çekim yapmak için mücadeleye atıldı. 'Beni dinleyin: eşek oyununun kuyruğunu iğneleyin ama onun yerine Kaitlin Bennett'e Kaka İğnesi' dedi bir kullanıcı . 'Kaitlin Bennett'i Gun Girl'den Poop Girl'e dönüştürmek, internette şimdiye kadar olan en sevdiğim şey,' başka ekledi .

Aslında Pantolonunu Kaka mı Yaptı?

Kaitlin Bennett'in kakası söylentileri, yayınlayamayacağımız kadar açık olmayan viral bir fotoğrafla desteklendi. Kendi dışkısında yüz üstü yatan genç bir kadını tasvir ediyor.

Kimse Bennett olduğunu doğrulayamasa da, merakla suçlamayı reddetmek için çok çalışmadı. Liberty Hangout videolarından birini çekerken, söylentinin doğru olup olmadığını soran bir öğrenciye yaklaştı. Kapatmak yerine, 'Neden bundan bahsediyorsun?' Diye yanıtladı.

Was hat Khloe Kardashian?

Günün sonunda, hiç kimse bunun Bennett için gerçek, üzücü bir an veya itibarına zarar vermeyi amaçlayan uydurma bir aldatmaca olduğundan emin olamaz. Ancak fotoğraf, söylentinin yayılma hızı ve Bennett’in suçlamayı (savaşmak yerine) en aza indirme girişimi göz önüne alındığında, bunun gerçekleşmiş olması tamamen mümkündür.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.