Justin Theroux hiç tanışmadık Angelina Jolie Çocukları (var olmayan) aşklarının ortasında. Bu söylenti tam olarak bir yıl önce bir tabloid tarafından bildirildi, ama Dedikoducu Polis tüm hikayeyi tamamen yanlış olarak çürüttü. Bugün, her zamanki gibi yanlış kalıyor.

31 Ocak 2019'da, Yaşam tarzı iddia eden bir hikaye yayınladı Jolie ve Theroux Paris'te bir kafede birlikte görüldü. aktrisin altı çocuğuyla. Dedikoducu Polis söylentinin sahte olduğunu doğrulayan bir Theroux temsilcisiyle görüştü. Bu makale, magazin dergisinin yayınladığı bir dizi yanlış hikayenin sonuncusuydu. Theroux ve Jolie romantik bir ilişkiye girer.Bu söylentiler, Jolie, Theroux ve onların eski sevgilileri Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ı içeren çok daha büyük, genellikle hayali anlatının bir parçası. Aniston ve Pitt yaklaşık 20 yıl önce evlendiler ve o zamandan beri magazin dünyası ilişki dramlarını, boşanmaları, yeni evliliklerini ve her son, acı verici düşüş için yeni boşanmaları sağmaya devam etti. Şimdi, şu anda dört aktör arasında filizlenen ya da ölmeyen yeni aşklar olmadığından, magazin dergileri eski standby'larına geri dönmeli: bir şeyler uydurmak.

Jolie'nin Theroux'u çocuklarıyla tanıştırmasından bu yana geçen yıl, onları çevreleyen söylentiler, Pitt ve Aniston, gittikçe daha çok katmanlı ve fantastik bir şekilde büyümüştür. Bu Ocak ayı başlarında, KB iddiasını yaptı Jolie, Theroux ile cinsel bir ilişki içindeydi. Jolie, her zaman femme fatale, görünüşe göre tekrar bir araya gelmek için Aniston ve Pitt'ten intikam almak istiyordu. Dedikoducu Polis bu saçma söylentinin her bir parçasını çürüttü: Aniston ve Pitt bir araya gelmez ve Jolie kimseden intikam almayı planlamaz.

Dedikoducu Polis Ekim ayında benzer bir hikayeyi bozdu. Sıcaklık iddia etti Jolie, Theroux ile bir film üzerinde çalışıyordu. Yine Aniston ve Pitt'ten 'intikam' almak için. Jolie'ye yakın bir kaynak şunu doğruladı: Dedikoducu Polis bu hikaye bir kez daha yanlıştı. Bundan önce, 2018'de, KB dedim Jolie, Theroux ile 'takılıyordu'. bir kez daha 'intikam' için. Ve bir kez daha, hikayenin doğruluğu yoktu.

Sayısız başka zamanlar var Dedikoducu Polis etrafındaki yalanları ele almak zorunda kaldı Jolie, Theroux, Pitt ve Aniston . Şüphesiz gelecekte daha fazlası olacak. Bu dört ünlünün özel hayatlarını incelemek, aynı yalanları defalarca tekrarlayabildikleri sürece yavaş bir haber günü için asla endişelenmeleri gerekmeyen magazin dergileri için neredeyse içgüdüsel hale geldi. Fakat Dedikoducu Polis gerçeği iletmek için burada olacak.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.