Geçen yıl bir tabloid bunu bildirdi Justin Bieber ve Hailey Baldwin 139 günlük evlilikten sonra boşanıyordu selena Gomez . Dedikoducu Polis O sırada söylentiye baktı ve çürüttü. Bir yıl sonra, birlikte yaşamlarının ardından sınırlı bir YouTube dizisi yayınladıktan sonra, Bieber ve Baldwin hala güçlüydü ve magazin gazetesinin düzmece hikayesinden başından beri şüphe duyduğumuzu kanıtladılar.

TAMAM MI! geçen yıl bildirdi Baldwin, Gomez ile hala temas halinde olduğuna dair yakın zamanda ortaya çıkan bir açıklama üzerine Bieber ile evliliğinin 'fişini çekmeye' hazırdı. . Çıkışla konuşan bir kaynağa göre, Gomez ve Bieber, Bieber'ın evlenmenin 'büyük bir hata' olduğunu itiraf ettiği duygusal bir gizli buluşma yaptı. Baldwin bu gizli buluşmayı öğrendiğinde, sözde 'kaynağa' inanılacaksa, 'öfkelendi ve nihayetinde evlilikten çıkmak istediğine karar verdi'.Sind Faith Hill und Tim Mcgraw, die sich scheiden lassen

Göze çarpan birkaç kırmızı bayrak vardı Dedikoducu Polis ilk önce bu hikayeyi araştırdı. Başlangıç ​​olarak, bu 'ihbarcı', Bieber’in Gomez ile yaptığı gizli buluşmada söylenenler ve Baldwin’in tepkisinin tüm ayrıntıları hakkında sonsuz bilgiye sahip. Dahası, bu makalenin yayınlanmasından önceki hafta Baldwin, kocasının Instagram'daki yeni giyim lansmanını kutlayarak kendisine 'gururlu bir eş' adını verdi. Kocasından boşanmanın eşiğindeki bir kadın muhtemelen kendisine böyle demezdi.

Dedikoducu Polis anonim bir kaynaktan çok daha güvenilir olan Bieber temsilcisine de ulaştı. Bize hikayenin 'tamamen saçma' olduğu söylendi. Bu hikayenin çıkışından bu yana geçen yıl, Bieber ve Baldwin geçen Eylül ayında dini bir törenle tekrar evlendi, bu nedenle magazin dergisinin iddialarının hala yanlış olduğunu söylemek güvenli.

TAMAM MI! Bieber ve Baldwin’in evliliği söz konusu olduğunda hikayeyi yanlış anlama alışkanlığı vardır. Daha geçen ay dedikodu paçavrası bunu iddia etti Bieber'ın sağlık sorunları Baldwin'i bir 'kırılma noktasına' itiyordu. Şüpheli bir ihbarcı yayına şunları söyledi: 'Arkadaşları, Hailey'nin kendisini terk etmeye bile karar verebilecek kadar stresli ve boğulmuş hissetmesinden endişeleniyor.' Çiftin geçen yıl boşanmaya gideceğini tahmin ettiklerinde çıkış doğru değildi ve bu yeni iddia da aynı derecede yanlıştı. Dedikoducu Polis hem Bieber hem de Baldwin, bu parçanın yayınlandığı tarihe kadar geçen haftalarda birbirlerinin üzerine fışkıran paylaşımlar yaptığına dikkat çekti. Bu tabloid, Baldwin ve Bieber hakkında doğru bir şekilde haber yapmak söz konusu olduğunda ipucu görünmüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.