Geçen yıl bir tabloid yeniden yaratmaya çalıştı Güzel kadın ve Kaçmak Gelin iddia ettiği zaman Julia Roberts kocasını terk edecekti Richard Gere . Bu sadece magazin dergisinin hayal gücünün bir figürüydü. Eski yardımcı yıldızların birbirlerine karşı hisleri yok. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi bozdu. Geriye dönüp baktığımızda, derginin karışık bir dram uyandırmaya çalıştığı anlaşılıyor.

19 Haziran 2019'da, TAMAM MI! iddia etti Julia Roberts, Richard Gere'ye 'gizlice aşıktı' . Güvenilmez yayın, Roberts’ın Danny Moder ile olan evliliğinin çökmekte olduğunu ve Gere ile “yoğun kimyasını ve bağını” asla aşamadığını iddia etti. Sözde bir kaynak, Roberts dergisinin Gere ile 'güçlü bağlantısının' 'evliliğinde bir soruna neden olduğunu' söyledi.Richard her zaman Julia'nın zor zamanlarda başvurduğu kişi olmuştur ve onu hiç kimse onun kadar tanımıyormuş gibi hissediyor. Julia yardım edemiyor ama başından beri Richard'la birlikte olması gerekip gerekmediğini merak ediyor, ”diye ekledi içeriden olduğu iddia edilen kişi. Şüpheli habercisi, aktrisin arkadaşlarının, eğer ona sahip olursa kocasını Gere için terk edeceğine inandıklarını söyledi. Şüpheli içeriden biri yayına, 'Julia her şeyi aşk için riske atacağını biliyor ve buna değebileceğini düşünüyor ... İnsanlar her zaman ona gizlice aşık olduğunu düşünmüşlerdir' dedi.

Gere, Alejandra Silva ile evli olmasına rağmen, magazin dergisi eski rol arkadaşına çok 'yakın' olan ateşle oynadığını iddia etti. Julia pazara geri dönerse, bu Richard'ın ilişkisini sorgulamasına neden olabilir. Herkes her zaman [Roberts ve Gere'nin] birbirleri için mükemmel olduğunu düşünmüştür. Kesinlikle ilginç bir kaç ay olacak - özellikle Julia evliliğinin tetiğini çekerse, ”diye tamamladı sahte ihbarcı.

Sebebi ise Dedikoducu Polis Bu isimsiz 'içeriden' sahte olarak adlandırılan, hikayenin tamamen uydurulmuş olmasıydı. Dedikoducu Polis Julia Roberts'ın kocasını yaklaşık yirmi yıl önce birkaç kez terk etmediği anlatısını düzeltti. Roberts, evliliğiyle ilgili söylentilerin onu nasıl “incittiğini” bile söyledi. 'Evliliğimle çok gurur duyduğum için ... birlikte bulduklarımıza sarılmış çok fazla mutluluk var,' oyuncu söyledi Harper’s Bazaar . Ve yine Richard Gere, karısıyla mutlu bir şekilde evlendi. Kısacası, geçen yıl bir Edward Lewis ve Vivian Ward aşk ilişkisi olmadı ve bugün de değil.

Magazin dergileri, Roberts'ın kocasıyla sorunları olduğunu ima etmeye bayılıyor gibi görünüyor. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için güvenilmez çıkışı bozdu Julia Roberts, Danny Moder ile olan evliliğini sürdürmek için savaşıyordu. . Sahte hikayede Roberts ve Moder'ın herhangi bir evlilik sorunu yaşadıklarına dair gerçek bir kanıtı yoktu, ancak bir kez daha, tabloid sadece çift arasında gereksiz sorunlar yaratmak istedi.

Bundan önce, bunu iddia ettiği için dergiyi çürütmüştük. Roberts’ın evliliği, Hawaii gezisinin ardından 'yoluna devam etti' . Yayın, basit bir aile tatili yaptı ve dramatik bir hikayeye dönüştü, ancak gezinin iması çift arasındaki kıvılcımı “yeniden alevlendirdi”. Ancak, kanıtladığımız gibi, Roberts ve Moder’ın ilişkisi gayet iyiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.