John Travolta ve Olivia Newton-John çok uzun zamandır arkadaşım. Tabii ki ikili, ikonik filmde başrolleri oynadı. Gres 1978'de ve o zamandan beri birlikte haber yapıyorlar. Ekrandaki iki muhabbet kuşunun gerçek hayatta çıkması mantıklı görünüyor. Ne yazık ki yapmadılar ve Travolta’nın kız arkadaşı Diana Hyland’ın ölümü nedenini açıklayabilir.

fergie verheiratet mit josh duhamel

Travolta ve Newton-John rol aldığında Gres , ikisi de kariyerinin zirvesine çıkıyordu. Newton-John’un country müzik kariyeri patlama yaşıyordu ve Travolta’nın ilk büyük filmi, Cumartesi gecesi harareti 1977'de tüm zamanların en başarılı filmlerinden biri haline geldi. Her iki oyuncu da genç ve güzeldi ve dünya çapında insanların kıskançlığıydı. Öyleyse onların çıkmalarına ne engel oldu?Travolta profesyonel olarak iyi gidiyordu

Ne yazık ki bir trajedi olabilirdi. Travolta’nın tüm mesleki başarılarına rağmen, kişisel hayatı farklı bir hikayeydi. Travolta ilk kez Vinnie Barbarino olarak yıldız oldu Hoş Geldiniz Kotter . 'Terli Domuzlar' dan biri olarak başarısı, bir TV filminde başrol oynamasına yol açtı. Plastik Balondaki Çocuk . Muhtemelen olay örgüsünü hatırlamayan ancak Travolta’nın bağışıklık sisteminden dolayı plastik bir baloncuğa sıkışmış karakterinin vizyonunu kesinlikle hatırlayan Gen Xers'ın anısına işlenmiş bir film. TV tarihinde kalıcı bir an.

Gen Xers'ın film hakkında hatırlamayabileceği bir şey daha var: John Travolta, filmde annesini oynayan aktris Diana Hyland ile çıkmaya başladı. Hyland ayrıca günün en iyi sitcomlarından birinde rol aldı. Sekiz Yeter , başıboş ailenin annesini oynuyor. Travolta ve Hyland’ın ilişkisi o zamanlar biraz tartışmalıyken - gelecek vadeden süperstardan 18 yaş büyük olduğu için - yaş aşkı durduramazdı. Birbirlerini sevdiklerine hiç şüphe yok.

Ancak kişisel hayatı çok daha zordu

İle bir röportajda İnsanlar 1977'de, Hyland’ın ölümünden sonra, Travolta onun kollarında öldüğünü açıkladı . Hyland’ın kanseri, Travolta New York'ta çekim yaparken yıkıcı bir hal aldı. Cumartesi gecesi harareti . Ölmeden bir gün önce, sonun yaklaştığını bilerek Los Angeles'a geri döndü. Birlikte bir gün geçirdiler ve ertesi gün Hyland, Travolta'nın kollarında öldü. Travolta dergiye 'Nefesinin kesildiğini hissettim' dedi. Haftalar sonra, üretim Gres başladı.

Olivia Newton-John ve John Travolta arasında kıvılcımlar var mıydı?

Bu da bizi Olivia Newton-John'a geri getiriyor. Avustralyalı şarkıcı ve oyuncu, kendisiyle John Travolta arasında bir şeyler olabileceğini itiraf etti. Newton-John şu yorumda bulundu: Filtresiz dijital ses dosyası en iyisiydi - hem profesyonel hem de kişisel olarak. Newton-John, “İyi olduğunu düşünüyorum, çünkü oradaki gerilimi ve kimyayı koruduğunu düşünüyorum. Çıkmaya karar vermiş olsaydık ya da anlaşmazlığa düşmüş olsaydık gerçek bir felaket olabilirdi. Bu yüzden olmamasının da iyi olduğunu düşünüyorum. Ama yine de harika arkadaşız. '

John Travolta ve Olivia Newton-John bu güne kadar harika arkadaşlar ve magazin dergilerinin onlara tuhaf fotoğraflar çekmesine rağmen , onlar hala sadece öyledir. Travolta, oyuncu Kelly Preston ile neredeyse 30 yıldır mutlu bir şekilde evli. Birlikte, üç çocukları var, ancak 2009'da oğlu 16 yaşında vefat ettiğinde aktör için trajedi yeniden yaşandı. Newton-John, 2008'den beri işadamı John Easterling ile evlendi.

Mike und Molly Star verlieren an Gewicht

Travolta, anlaşılır bir şekilde hayatındaki o dönemden pek bahsetmedi ve çoğu ilişkide olduğu gibi, Travolta ve Newton-John'a platonik kalmalarını sağlayan birçok faktör var.