Tam olarak bir yıl önce, bir tabloid yanlış bir şekilde şunu iddia etti: Jessica Simpson Kocası Eric Johnson içki sorunu olduğu için boşanacaktı. Dedikoducu Polis ilk ortaya çıktığında sahte önermeyi çürüttü. Zaman bunun tamamen doğru olmadığını kanıtladı.

28 Eylül 2017'de, Star iddia etti Johnson, Simpson'ın içkisinden bıkmıştı ve bunun üzerine evliliklerini bitirmeyi planladılar. Makale, şarkıcının kocasının 38. doğum gününü kutlayan bir gecenin ardından çakırkeyif bir şekilde fotoğraflanması nedeniyle üretildi. Güvenilmez dergi, eski NFL oyuncusunun karısını bir 'sorumluluk' olarak gördüğünü ve hem kendisine hem de iki çocuğuna 'baba olmaktan yorulduğunu' söyledi.Rapor geçen yıl bu kez yayınlandığında, çifte yakın güvenilir bir kaynak bize bunun saçma olduğu konusunda güvence verdi. Gazeteci, geçen yıl kocasının 38. doğum günü şerefine, Simpson bir Instagram fotoğrafı yayınlamıştı büyük bir bardak bira tutan iki kişiden 'HOPPY doğum günüydü' manşetiyle birlikte. Eski futbolcunun, karısının serbest bırakılmasıyla bir sorunu olmadığı açıktır. Ek olarak, Simpson milyar dolarlık bir moda imparatorluğunu yönetiyor. Bu kolay bir iş değil, bu yüzden bir çocuk gibi davrandığına inanmak ve Johnson'ı ona bakıcılığı yapması için yutmak mantıksız.

Ne olursa olsun, şimdi 12 ay sonra ve mutlu eşler hala çok birlikte. Aslında sadece boşanma olmadı, Simpson Instagram'da duyuruldu geçen hafta üçüncü çocuğuna hamile olduğunu. Tabloid, geçen yıl Johnson'ın karısına ve çocuklarına 'baba olmaktan bıktığını' iddia etti, ancak eski NFL yıldızı gerçekten böyle hissederse, onunla başka bir bebeği karşılamayacaktı.

Sahte hikayenin geçen yıl yayınlanmasından yaklaşık iki ay sonra, Star Kardeş satış noktası RadarOnline, dedi Simpson ve Johnson kendi alkol markalarını piyasaya sürüyorlardı . Bu iddia da doğru değildi, ancak derginin ve ilgili yayınlarının hikayelerini nasıl düzgün tutamayacaklarını gösteriyor. Johnson karısını içki yüzünden boşamaktan onunla alkol işi kurmaya tam olarak nasıl gitti?

Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Diğer kardeş satış noktası, TAMAM MI! , yanlış bir şekilde iddia etmek için Simpson ve Johnson 1 milyar dolar boşanıyordu . Bunun yerine, üçüncü bir çocuğu birlikte karşılarlar. Magazin dergilerinin şarkıcının kişisel hayatına dair sıfır içgörüleri olduğu oldukça açık, bu yüzden onun yerine onun hakkında sahte anlatılar uyduruyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.