Jennifer Lawrence nişanlandıktan sonra oyunculuğu bırakmadı Cooke Maroney . Bir tabloid, bir yıl önce Lawrence'ın Hollywood ile bittiğini iddia etti. Dedikoducu Polis o zamanlar bu söylentiyi çürütmüştü ve sahte bir hikaye olduğu artık daha açık.

alter jake vom staatlichen bauernhofschauspieler

Mart 2019'da, ABD Haftalık iddia etti Lawrence Hollywood'dan uzaklaşıyordu ve yalnızca Maroney ile olan aşk hayatına odaklanmak istedi. Dergi, Lawrence'ın 'Hollywood'dan sessizce uzaklaştığını' ve bunun nedeninin 'büyük bir kısmının' Maroney olduğunu iddia etti. Yayın, Maroney'nin 'Jennifer hakkında ciddi olduğunu ve ona aşık olduğunu' söyleyen bir 'kaynak' dan alıntılar paylaştı ve 'uzun vadede işin içinde gibi görünüyorlar' sözlerini ekledi.Dedikoducu Polis'in belirttiği gibi, hikayede bir parça gerçek var. Lawrence, 2017 tarihli bir röportajda açıkladı Bugün Gösterisi bir ara vermeyi düşündüğünü ve 'İki yıldır belirlenmiş hiçbir şeyim olmadığını' söylediğini. The Kızıl Serçe star, Elle ile yaptığı ayrı bir röportajda, bir yerde 'bir çiftlik sahibi olmak' istediğini kabul ettiğinde benzer açıklamaları yineledi. Lawrence’ın ara verme kararının Maroney ile hiçbir ilgisi yoktu.

Dahası, Lawrence Ekim ayında sanat taciriyle evlendi ve o zaman da projeler üzerinde çalışmayı bırakmadı. Lawrence'ın çeşitli yapım aşamalarında epeyce filmi var. Son olarak, oyuncu filmdeki Mystique rolünü tekrarladı. X-Men: Dark Phoenix . Açıkça, priz ne hakkında konuştuğunu bilmiyordu.

Maalesef bu, Açlık Oyunları yıldız saçma dedikodulara konu oldu. Şubat 2019'da, ABD Haftalık Gazetesi kardeş yayın TAMAM MI! iddia edildi Lawrence ve Maroney, Kentucky'de bir yaz düğünü planlıyorlardı. . Gazeteci, Lawrence'ın 'her zaman memleketi Louisville'de, nehir kıyısındaki tarihi bir malikanede evlenmeyi hayal ettiğini' söyleyen sözde bir kaynaktan alıntı yaptı. Dedikoducu Polis Bu söylentiyi reddeden aktrisin temsilcisiyle görüştükten sonra bu uzun hikayeyi çürüttü ve bize Lawrence'ın Kentucky'de bir düğün yapmadığını söyledi. Lawrence ve Maroney aslında Rhode Island'da evlendi.

Bu ayın başlarında, başka bir ilgili tabloid, Temasta , iddia etti Lawrence 'geri dönüş diyeti' yapıyordu . 'Sözde' içeriden biri, aktrisin işe geri döndüğünde diyetini izlemek zorunda kaldığından şikayet ettiği konusunda ısrar etti. Dedikoducu Polis Bir kez daha, saçma makaleyi 'mide bulandırıcı' olarak nitelendiren ve yıldızın ekran diyetine dönmekten 'korkmadığını' söyleyen Lawrence'ın bir temsilcisiyle konuştu. Bu hikaye de diğerleri gibi tamamen sahteydi.

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Nişanlı Cooke Maroney için Jennifer Lawrence' Hollywood'dan Çıkıyor '? Dedikoducu Polis, 27 Mart 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Jennifer Lawrence Kentucky'de Yaz Düğünü Ve Bir Bebek mi Planlıyor?' Gossip Cop, 13 Şubat 2019.

  • Broman, Laura. 'Jennifer Lawrence'ın' Geri Dönüş Diyeti 'mi?' Dedikoducu Polis, 19 Mart 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.