Geçen yıl bir tabloid iddia edildi Jennifer aniston üvey kardeşi AJ'nin çocuklarını evlat ediniyordu. Bu hiç olmadı. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi çıktığında bozdu. Geriye dönüp baktığımızda, prizin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

8 Mayıs 2019'da, Kadınlar Günü Jennifer Aniston’ın üvey erkek kardeşinin oğlu Ryan ve kızı Kira’yı 'terk ettiğini' iddia etti. Aniston onları evlat edinmeyi düşünecek babası John Aniston'ın isteği üzerine. Dergi, çocukların anneleri Adriane Hallek tarafından büyütülmesine rağmen, Aniston'ın her zaman çocuk istemesinin 'sır olmadığını' iddia etti. Sözde içeriden biri, 'Jen bunun Ryan ve Kira için zor bir durum olduğunu görebiliyor' dedi. Kabataslak içeriden biri, aktrisin 'kardeşlerine ikinci bir anne gibi olmaktan başka hiçbir şeyi sevmeyeceğini' iddia etti.Dergi, AJ'nin Aniston'la “on yıldan fazla” konuşmadığını ve aktrisin çocuklarıyla hiç tanışmadığını kabul etti. Her şeye rağmen, çıkış, aktrisin Justin Theroux ile evliliğinin sona ermesinin ardından, onu 'hayatının bir dönüm noktasına' bıraktığını savundu. 'Tüm bunlar Jen'in hayatın ne kadar değerli olduğunu fark etmesini sağladı ve AJ ile olan zor ilişkisine rağmen, çocuklarla ilgilenerek yabancılaşmış ailesine yardım etmesi onun için iyi bir zaman' dedi. Anonim kaynak, babasının Aniston çocuklarına bakmasının 'büyük dileği' olduğunu ve 'aktrisin nihayet her zaman hayalini kurduğu aileye sahip olma şansı olabileceğini' belirterek sona erdi.

Magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri yoktu. Hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve Jennifer Aniston'ın üvey kardeşinin çocuklarını evlat edinmesinden söz edilmedi. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Hikayenin ne kadar uzak olduğu için suskun kalan Aniston'ın bir sözcüsüne ulaştı. Sözcü, hikayenin tamamen uydurma olduğunu doğruladı. O zamanki saçma hikayeyi bir kenara attık. Sürpriz değil Kadınlar Günü Tabloid geçmişte defalarca yaptığı göz önüne alındığında, Aniston hakkında sahte bir hikaye uydurmak için çok çaba sarf ederdi.

Bu yılın Mart ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü yanlış ifade ettiğim için Angelina Jolie, Aniston ile yeniden bir araya gelmesi nedeniyle Brad Pitt ile velayet savaşını yeniden alevlendiriyordu. . Bunu takiben, hayali dergi yanlış bir şekilde iddia ettiğimiz için tarafımızdan basıldı. Jolie, Pitt'i Aniston'ı terk etmeye zorluyordu. . Birkaç gün önce, Dedikoducu Polis iddiasıyla şüpheli magazin dergisini çürüttü Pitt, Ozarks'ta Aniston için bir aşk yuvası inşa ediyordu . Yayın, Jennifer Aniston veya onun kişisel hayatı hakkında gerçek bir kavrayışa sahip değil.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.