Geçen yıl bir tabloid bu konuda ısrar etti Jennifer aniston ve Lady Gaga kavga ediyorlardı Bradley Cooper . Dedikoducu Polis sahte hikayeyi kapatın. Bugün, hikaye o zamanlar olduğu kadar yanlış.

Bradley Cooper geçen Haziran ayında kız arkadaşı Irina Shayk ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra, KB şimdi bir aşk üçgeninin zirvesinde olduğunu iddia eden bir hikaye yayınladı Jennifer Aniston ve onun ile Bir yıldız doğdu ortak yıldız Lady Gaga . İsimsiz bir kaynak gazeteye, Cooper ve Aniston'ın 'gerçek bir kıvılcım' yaşadığını ve son haftalarda 'özellikle yakınlaştığını' söyledi, Gaga ise 'Bradley'nin Irina'yı terk ettiğinde ona koşacağını varsaymıştı.' 'Paparazzi' şarkıcısı iddia edildiğine göre, Aniston'ın 'sadece vals yapıp burnunun altından onu çalmaya çalıştığı' için 'öfkeliydi'. Kaynak, 'Jen geri çekilmezse işler oldukça çirkinleşebilir,' diye bitirdi.Dedikoducu Polis iddiayı tamamen sahte olduğu gerekçesiyle reddetti. Yorum yapmak için Aniston'ın sözcüsüne ulaştık ve bize makalenin iddialarının 'tamamen saçma' olduğu konusunda güvence verdi. The Arkadaşlar star, Bradley Cooper ile bir romantizm geliştirmiyordu. Lady Gaga'ya gelince, tabloid yanlış bir şekilde daha önce Cooper'la çıkmak istediğini iddia etmişti, Jimmy Kimmel ile yaptığı röportajda bunun doğru olmadığını açıkça belirtmişti.

Geçen yıl, bu hikayenin ne kadar saçma olduğu daha net hale geldi. Gaga ve Cooper’ın o yılki Oscar'lardaki baharatlı performansının romantik bir şekilde bağlantılı olduklarına dair spekülasyonları körüklemesinin ardından, şarkıcı söylentileri bir Oprah Winfrey ile röportaj O . Winfrey'e 'Bence basın çok aptalca' dedi. 'Benim için, bir oyuncu ve bir oyuncu olarak, elbette insanların aşık olduğumuza inanmasını istedik.' Şöyle ekledi: 'Bunun hakkında konuştuğumuzda,' Sanırım iyi bir iş çıkardık! '

Sözde Lady Gaga-Bradley Cooper romantizmi, 2019'un en popüler söylentilerinden biriydi ve bu hikaye hiçbir şekilde KB’lar okuyucuları ikna etmeye yönelik son girişim doğruydu. O Temmuz, tabloid şunu yazdı: Gaga ve Cooper, bir sonraki Brad Pitt ve Angelina Jolie olmaya çalışıyorlardı , sözde kendilerine 'Braga' adını verdiler. Aniston'ın anlatıdan tamamen çıkarıldığını fark edeceksiniz. Dedikoducu Polis hikayeyi bir kez daha reddetti: Bu gece eğlence geçenlerde bildirdiğine göre, çift 'herhangi bir söylentiye rağmen çok yakın arkadaşlardan başka bir şey değildi.'

Sonbaharın sonlarına doğru dergi hikayesini şöyle değiştirdi: Cooper ve Gaga sadece çıkmamışlardı, aynı zamanda çoktan ayrılmışlardı. , bir şekilde herhangi bir büyük haber kaynağı fark etmeden. Bir kaynak, 'Herkes [Cooper] 'ın temelde Gaga'nın nasıl bağlandığından bahsediyor,' dedi, 'herkesin' kim olması gerektiğini açıklama zahmetine girmeden. 'Duygusal hız treni çok fazla gözyaşına neden oldu.' Dedikoducu Polis Bir kez daha söylentiyi sona erdirdi - tam da o hafta, Winfrey'in röportajı yayınlandı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.