Bir tabloid inanıyor Gwyneth Paltrow yaşam tarzı şovunu kurtardı Goop Lab birkaç arkadaşını izlettirerek. Gösteri yakın zamanda ikinci bir sezon için yenilendi, bu yüzden belki de kumarın karşılığını aldı. Dedikoducu Polis kepçe var.

'Goop Krizi'

Göre TAMAM MI! , Goop Lab 'baltayı almanın eşiğindeydi.' Netflix yaşam tarzı programı, sıklıkla kötü huylu Paltrow çekişme. Bir kaynak, magazin gazetesine verdiği demeçte, 'Bu Netflix anlaşması, yıllarca bir araya getirmek için harcadığı büyük tutku projesiydi, bu yüzden onu kaybetme fikrine katlanamıyor.' Marka artık ana gelir kaynağı olduğundan, iptal, 'banka hesabına bir darbe' anlamına da gelecektir. oyunculuktan emekli . 'Paltrow, 'herkes güvertede' döneminde programı kaydetmeye yardımcı olmak için tanıdığı herkesten şovu yayınlamasını ve izleyiciliğini artırmasını istiyordu. ' İnsanların oturup seyretmesini umursamıyordu, çünkü arkadaşlarına yardım etmeleri için 'televizyonlarını açık bırakmaları' gerektiğini söylüyordu. Makale, 'Gwyn için başarısızlık bir seçenek değil' diyerek kapanıyor.

Kaç Arkadaşı Var?

Gazeteci, Paltrow'un ' tanıdığı herkes ' yardım etmek. Doğrusu, Paltrow'un çoğundan daha geniş bir erişimi var, ancak TV şovları Paltrow'un tek başına tanıdığı kişilere göre yenilenmiyor. Bir programı kaydetmek için milyonlarca insanın bir programa atlaması yüzbinlerce, hatta milyonlarca insanı alır. Ayrıca, gösteri gerçekten uçurumun eşiğinde olsaydı, Netflix'e onu kurtarmak için baskı uygulamak için çok kamuya açık bir çaba gerektirecekti.

Goop Lab

(Netflix)

Paltrow Gösterisi Yenilendi

Bu haftanın başlarında, Çeşitlilik bunu bildirdi Goop Lab olur altı bölüm için geri dönüş ikinci sezon. Bu hiç şüphesiz Paltrow için iyi bir haber olsa da, orijinal hikayeyi artık daha inandırıcı yapmıyor. Netflix, yayın numaralarını herkese açık olarak yayınlamaz, sadece rakamlar eklenmemiş en iyi 10 liste. Yeterince insan bunu basitçe ayarlamış olmalı, ancak yine, yüzlerce değil yüzbinlere ihtiyacınız olacak.

Magazin gazetesi ayrıca Paltrow'un finansal olarak kancada olduğunu ima ediyor. Goop Lab başarısız. Paltrow, onlarca yıldır birinci sınıf bir Hollywood oyuncusu olarak milyonlar kazandı ve TV şovu, Goop markasındaki birçok dokunaçtan yalnızca biri. Açıkça TV şovunun iptal edilmesini istemese de, olsa bile iflas edecek gibi değildi.

Bu Laboratuardaki Diğer Sahte Hikayeler

Dedikoducu Polis Bu gazeteyi daha önce bir kez rapor ettiği için basmıştım. Paltrow ve Jessica Alba kan davası vardı. İddia etti Margot Robbie kan davası içindeydi Paltrow ile ve Robbie'nin ürettiği şovdaki bazı şakalar üzerine Bebek yüzlü . Bu tabloid ayrıca şunu da bildirdi: Brie Larson herkesi kızdırıyordu sette Yenilmezler: Oyun Sonu . Bu kan davalarının hiçbiri doğru değildi, tabloidlerin dramayı sevdiğini ve Paltrow'un kolay bir hedef olduğunu gösteriyor.

Eğer TAMAM MI! inanılırdı, o zaman Paltrow'un şovunu izlemesini isteyebileceği hiçbir arkadaşı olmayacaktı. Hem Paltrow’un geliri hem de TV şovlarının ilk etapta nasıl yenilendiği konusunda yanlış bir anlayışla, Dedikoducu Polis güvenle bu hikayenin sahte olduğunu söyleyebilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.