Bir yıl önce, bir tabloid tarafından itilen bir söylenti vardı. Gerard Butler Afrika'dan öksüz bir çocuğu evlat ediniyordu. Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırırken zaman kaybetmedi ve yanlış olduğunu gördü. Bu hikayenin ortaya çıktığı ve Butler'ın hiçbir çocuğu evlat edinmediği koca bir yıl olduğu için, bu sahte hikayeyi ifşa ederek doğru kararı verdiğimizi söyleyebiliriz.

Geçen yıl bu kez National Enquirer iddia edilen Gerard Butler, Afrika'dan bir çocuğu gizlice evlat edinmeye çalışıyordu. 50. yaş gününü kutlamaya hazırlanırken. Sözde bir kaynak gazeteye şunları söyledi: 'Gerard çocukları seviyor ve ihtiyacı olan çocuklar için kalbinde özel bir yeri var.' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Doğu Afrika'daki sorunlu öksüzlerle çok zaman geçirdi ve şimdi ihtiyacı olan bir çocuk için daha fazlasını yapmak istiyor. 'Şüpheli kaynak, Butler'ın kız arkadaşının Morgan Brown’ın ergen oğluyla bağ kurduktan sonra 'baba becerileri' geliştirdiğine devam etti. 'Bir evlat edinme işleminin zaman aldığını biliyor. Ancak, çocuğun güvenli, sevgi dolu ve istikrarlı bir yaşayacağı bir yere sahip olmasını sağlamak için çaba sarf etmeye isteklidir ”diye ekliyor şüpheli habercisi. Derginin önermesi doğru değildi. Butler, Afrika'daki insani yardım çalışmaları ile tanınır. yetimlerle vakit geçirdiği sırada bu, oyuncunun oradan bir çocuğu evlat edinmeye çalıştığı anlamına gelmiyordu.

Wie lange ist Rob Lowe schon verheiratet?

Bu anlatının tek gerçeği, Butler'ın bir gün çocuk sahibi olmak istemesidir. Ekim 2017'de oyuncu

Tim Mcgraw und Faith Hill trennten sich

Bu aynı zamanda son kez olmayacaktı. Enquirer aktör hakkında yanıldı. Birkaç gün önce, Dedikoducu Polis yanlış ifade ettiği için yayını bozdu Gerard Butler ve Jennifer Aniston birbirleriyle flört ediyorlardı . Sahte hikaye, eski kostarların mevcut pandeminin ortasında 'birbirleriyle arkadaşlık ettiklerini' iddia ediyordu. Bu doğru değildi. Dedikoducu Polis Makalenin yanlış olduğunu garanti eden Aniston sözcüsüne ulaştı.

Bu, magazin dergilerinin de yanlış olacağı ilk sefer değildi. İki yıl önce, Enquirer Kardeş yayını, Star , yanlış ifade ettiği için Butler oyunculuğa bir yıl ara veriyordu . Çıkış, oyuncunun Brown ile 'ateşli' aşkına odaklanmak için oyunculuktan bir yıl ara vermek istediğini iddia etti. Bu makale yayınlandıktan sonra aktörün birkaç filmde nasıl rol aldığını görünce, magazin dergisinin ne hakkında konuştuğu hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.