George Clooney ve Amal Cooney başka ikizlere sahip değiller. Yıl öncesinden bir tabloid raporu, aktörün öyle olduğunu ortaya çıkardığını iddia ederek saçma bir şekilde yanlıştı. Dedikoducu Polis o zaman bozuldu ve bir yıl sonra hikaye daha da gülünç görünüyor.

365 gün önce Kadınlar Günü ilan etti George ve Amal yeniden bekliyorlardı . Tabloid, Amal'la birlikte İskoçya'daki bir yardım etkinliğine gelirken Amal'ın “bebek yumruğu” yaşadığına dair sık ​​sık çürütülmüş bir kinaye kullandı. Çıkış, George'un, olayın kırmızı halısında yanından yürürken dört parmağını kaldırarak ikizlerin yolda olduğunu doğruladığına dair saçma bir iddiaya devam etti. Sözde içeriden biri çıkışa şöyle dedi: 'George, dünyaya ellerinde dört çocuğu olacağını söylüyordu.'El hareketi, tabloid’in Amal’ın ikinci bir ikiz setine hamile olduğu yönündeki cesur iddiasının kesinlikle çok dayanıksız bir gerekçesiydi. Çiftin elbette zaten iki yaşında ikizleri var. Derginin sözde 'kaynağı' nın başka bir sahte nedeni daha vardı: Amal, 'dar giysilerden' kaçınıyor. Tüm öncül tamamen saçmaydı, çünkü Dedikoducu Polis o sırada işaret etti.

Wie groß ist Kevin Hart, der Schauspieler?

Hem George hem de Amal basında hiçbirinin mutlu ailelerine katkıda bulunmakla ilgilenmediğini belirtti. Sadece emin olmak için, bize hikayenin yanlış olduğunu kayıt dışı olarak söyleyen çifte yakın olan kendi kaynağımızla görüştük. İşte bir yıl sonrayız ve bakın, çiftin başka ikizleri yok.

Bu uzun masalda yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra, Kadınlar Günü taktik değiştirildi. Son aylarda, güvenilmez yayın, çiftin boşanmanın eşiğinde olduğuna dair gerçek dışı anlatıyı satmaya başladı. Mart ayının başlarında, magazin gazetesinin George, Julia Roberts'a yaslanmıştı evlilik sorunları arasında destek için. Dedikoducu Polis Kötü haberi düzeltmek için bir kez daha devreye girdi. Çiftin ilişki sorunları yok ve George kesinlikle destek için Roberts'a 'yaslanmıyor'. Önerme tamamen doğru değil.

O makaleden sadece bir hafta önce, aynı kaynak, George ve Amal aylardır ayrı yaşıyorlardı . Gazeteci sahte hikayeler icat etmek yerine araştırmasını yapmış olsaydı, George ve Amal'ın son filmini çekerken son birkaç aydır birlikte Londra'da olduklarını bilirdi. Geceyarısı Gökyüzü . Kusursuz kaynağımız emin oldu Dedikoducu Polis yanlış haberi çürüttüğümüzde bunu biliyorduk.

lässt sich joel osteen scheiden?

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'George Clooney ve Amal Yeniden İkiz Bekliyor mu?' Dedikoducu Polis, 25 Mart 2019.

    Selena Gomez Bill Murray Dating
  • Shuster, Andrew. 'George Clooney, Amal'la Evlilik Krizi Ortasında Julia Roberts'a Eğleniyor mu?' Dedikoducu Polis, 2 Mart 2020.

  • Shuster, Andrew. 'George Clooney ve Amal Aylardır Ayrı Yaşıyor mu?' Dedikoducu Polis, 25 Şubat 2020.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.